Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Jech Stanislav, Vícha Oldřich - Dědeček David, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Dědeček Bohuslav, Jech Stanislav, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Novák Martin

Diváci 3

Komentář: Do posledního utkání sezóny béčko sice nastoupilo se dvěma hráči na střídání, ale jen díky výpomoci hráčů z áčka. Hosté dorazili také se dvěma na střídání.

Úvod utkání se lépe povedl hostům a rychle se dostali do vedení - 0:2. V 8. minutě rozehrál Buld roh na Zdendu, který si pohrál s obranou hostů a střelou bodlem na zadní tyč snížil na - 1:2. O dvě minuty později vybojoval míč Buld a střelou přes celé hřiště do prázdné brány srovnal stav utkání na - 2:2. Hosté poté zabrali a čtyřmi brankami v řadě strhli vedení opět na svoji stranu - 2:6. Dvě minuty před koncem první půle dostal míč Bóďa od Bulda a za pomocí obránce hostů dostal míč do brány - 3:6.

Vstup do druhé půle se opět povedl lépe hostům a třemi brankami navýšili své vedení na - 3:9. Následně vybojoval míč Standa a krásnou střelou z vlastní půlky o břevno snížil na - 4:9. Odpovědí hostů byli další tři branky v naší síti - 4:12. Poté odvážně vyrazil do útoku Martin a po narážečce s Buldem snížil na - 5:12. Poté se ještě třikrát prosadili hosté a bylo po zápase - 5:15.

Poslední utkání béčka dopadlo stejně nevalně jako celá sezóna. Co bude dál to se dozvíme na rozlučce.