Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Mencl Michal, Moravec David, Moravec Dominik, Novák Lukáš, Škoda Martin

G Lukášek Miroslav, Novák Lukáš

Diváci 4

Komentář: Do utkání o předposlední místo v tabulce nastoupilo béčko se čtyřmi na střídání, ale také s velmi mladou sestavou. Hosté dorazili se třemi na střídání.

Bohužel naše nezkušenost se projevila hned při prvním střídání, když v našem vápně vznikl chaos a hosté z něj vytěžili první branku zápasu - 0:1. Pak konečně dorazil Míňa a velmi rychle se to projevilo. David vybojoval míč přihrál jej Míňovi, který střelou přes celé hřiště pravou nohou trefil prázdnou bránu hostů - 1:1. Poté se hra přeléval z jedné strany na druhou. Nakonec se prosadili hosté a dostali se do vedení - 1:2. Naše šance neproměňoval hlavně David. Tak jsme první půli opět prohráli.

Bohužel se nám nevydařil ani vstup do druhé půle a poměrně záhy jsme prohrávali  - 1:3. V těchto chvílích byli hosté jednoznačně lepší a jen díky skvělým zákrokům Martina a jejich nemohoucnosti se skóre neměnilo. Ve 45. minutě krásně nalezl Dominik svým pasem Pokémona na vápně a ten lehkým podkopnutím překonal brankáře hostů - 2:3. A my byli zpět v zápase a tentokrát jsme tlačili my na hosty. Bohužel nám hosté jednou pláchli a stanovili po rychlé kombinaci konečné skóre na - 2:4.

Opět jsme byli vyškoleni z produktivity. Nutno však podotknout, že náš dnešní výkon byl dost neurovnaný.