Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Vícha Oldřich - Krejcar Jan, Lukášek Miroslav, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan

Diváci 6

Komentář: Dnes porazil pod Oreb tým s názvem SK Oreb a dorazil se dvěma hráči na střídání. Béčko mělo k dispozici čtyři na střídání, ale díky výpomoci dvou hráčů z áčka.

V první půli se hrál fotbal bez většího zápalu. Ani jednomu tým se nechtělo moc běhat. Hosté si však pomáhali hrou s brankářem. V 10. minutě se však po skvělé přihrávce od Járy objevil před prázdnou bránou Olda, ale trestuhodně ji minul. O pět minut později skvěle vybojoval míč Ondra a po samostatném postupu z poloviny hřiště trefil pouze brankáře. A tak první půle skončila remízou 0:0.

Vstup do druhé poloviny utkání se nám vůbec nepovedl. Ve 27. minutě fauloval před vápnem Míňa hosté si s nařízeným přímým kopem poradili bravůrně - 0:1.  O tři minuty později nám hosté přidali střelou ze střední vzdálenosti druhý gól - 0:2. Ve 35. minutě se po zbytečné ztrátě Ondry Krejcara prosadili hosté po třetí - 0:3. Pět minut před koncem utkání se po přihrávce od Davida prosadil střelou mezi nohy hostujícího brankáře Buld - 1:3.  Pak jsme hosty konečně pořádně zatlačili, ale další branku jsme bohužel nepřidali.

V utkání nevalné úrovně jsme zaslouženě prohráli, protože jsme dali méně branek. Pokutu má Pajas za pozdní příjezd a Stoupa za nedoražení na utkání.