Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Voltr Jaroslav - Krejcar Jan, Moravec David, Moravec Dominik, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 2, Moravec Dominik

Diváci 2

Komentář: Do utkání se třetím týmem tabulky nastoupilo béčko se dvěma posilami z áčka. Domácí nastoupili se dvěma na střídání. Premiérový start si připsal Bohouš Dědeček.

Úvod utkání se nám povedl naprosto neskutečně. Dominik svým důrazem při napadání poslal míč za bránu domácích. Při následné rozehře předvedl Pokémon mírný pressink a domácí si místo dvojího hraní s brankářem dali vlastní gól - 0:1. Nedlouho poté nás domácí poměrně snadno přečíslili a srovnali stav utkání na - 1:1. My odpověděli povedenou střelou Bulda, která nakonec pouze orazítkovala obě tyče domácí brány. Domácí nás opět snadno přečíslili a dostali se do vedení - 2:1. Dvě minuty na to byl ve vápně faulován Buld a my dostali k dispozici zahrání pokutového kopu. K jeho exekuci se postavil Pokémon, který se přihlásil již před zápase. Penaltu namířil do břevna, posléze se dostal ještě ke dvěma dorážkám, ale ani jednu neproměnil. Následně jsme předvedli sérii chyb a domácí navýšili své vedení na - 3:1. Pět minut před koncem první půle jsme měli k dispozici roh. Rozehráli jsme jej tak špatně, že domácí mohli pohodlně skórovat do naší prázdné brány - 4:1. Všeobecně se nám dnes rozehrávání autů rohů moc nedařilo.

V druhé půli jsme přece jenom náš výkon zkonsolidovali, ale na druhou stranu i domácí hráli více na jistotu. Ve 35. minutě domácí hráči trefili Járu a od něj se míč odrazil, tak šikovně, že vyslal Bulda do samostatného úniku na brankáře. Buld si se situací poradil naprosto s přehledem a střelou po zemi snížil na - 4:2. Následně jsme přece jenom byli aktivnější než domácí, ale trefili jsme pouze tyč Davidem. Sedm minut před koncem si bohužel Pokémon neuhlídal svého hráče a domácí opět navýšili na tříbrankové vedení - 5:2. Tři minuty před koncem utkání zklepnul Járův centr na Bulda Pokémon a Buld lehkým lobem snížil na - 5:3. Pak měl jsme měli ještě pár šancí na snížení, ale ty jsme již neproměnili.

Dnes jsme opět nepodali vůbec špatný výkon. V druhém utkání po sobě jsme vyhráli aspoň poločas. Ale na body nám to opět nestačilo. Dnes nám ani moc nepřálo štěstí tři tyče a neproměněná penalta. Jedeme dál ono to přijde.