Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Vícha Oldřich - Dědeček David, Krejcar Jan, Moravec David

G Krejcar Jan 5, Moravec David

Diváci 2

Komentář: Do dalšího utkání v netradičním čase nakonec béčko nastoupilo i přes různé peripetie se třemi na střídání. Domácí měli k dispozici ke střídání pouze jednoho střídání.

Úvod utkání jsme měli lepší my. Ve třetí minutě přihrál Ondra Krejcar po lajně Buldovi, který nás střelou na přední tyč poslal do vedení - 0:1. A potom se nám to sesypalo jako domeček z karet. Nejprve domácí srovnali na  - 1:1.  Následně brankář domácích vykopával z vlastního vápna a Martin nestihl zacouvat do branky - 2:1. Následně si Ondra Hůlka kreativně narazil s Buldem, aby posléze destruktivně namazal soupeři - 3:1. A vše dovršil Olda, který dobře myšlené přihrávce přes osu hřiště nedal dostatečnou razanci a domácí toho využili k navýšení skóre - 4:1. Domácí posilněni tímto úspěchem celkem snadno navýšili na - 5:1. Poté jsme se konečně zase probudili. Ondra Krejcar přihrál Buldovi, ten chtěl míč poslat před prázdnou bránu Bóďovi, ale tomu zamezil hráč domácích, který si míč nasměroval do vlastní brány - 5:2. O minutu později se po naší nejhezčí kombinaci utkání objevil sám před brankářem Ondra Hůlka, avšak pomyslnou třešničku na dort v podobě gólu nepřidal. Tři minuty před koncem první půle nalezl svojí přihrávkou potřetí Ondra Krejcar Bulda a jeho střela šajtlí na přední tyč znamenala snížení na poločasových - 5:3.

Vstup do druhé půle se nám povedl lépe než do té první. Ve 30. minutě se po brejku a přihrávce od Bulda prosadil David Moravec -5:4. O tři minuty později jsme předvedli krásnou kombinaci středem hřiště a po přiťuknutí od Ondry Krejcara se prosadil Buld - 5:5. Domácím evidentně docházeli síly. Ve 40. minutě měli domácí roh , který jsme nedobře pokryli a domácí se opět šťastnou střelou mezi nohy Martina dostali do vedení - 6:5. Nedlouho poté přišel nejzářivější okamžik Martina v utkání. Po obří chybě Davida Dědečka zlikvidoval útok tři hráčů, kteří postupovali pouze na něj samotného. Míč rychle vyvezl přihrál Buldovi. Buld umně provedl kličku brankáři a přes obránce srovnal stav na - 6:6. Pak jsme byli aktivnější a měli jsme větší šance. Buld trefil dvakrát tyčku. V poslední minutě vyslal hráč domácích nenápadnou střelu z půlky hřiště. Martin si bohužel myslel, že jde střela vedle, ale nešla - 7:6. Po rozehře jsme předvedli rychlou kombinaci, na jejímž konci nám chyběl zakončující hráč. Tak jsme o gól prohráli.

Dnešní utkání jsme si prohráli sami obrovskými chybami v obraně nebo při rozehře. Je to škoda, chybí zkušenější hráči, ale aspoň naši mlaďáci naberou zkušenosti a postupem času nebudou tyto chyby vytvářet. Zajimavostí je, že v dnešním utkání se každý náš hráč dostal do brankové příležitosti.