logo

Venca - FC Blešno B 10 : 8

Datum 09.04.2023, 10:00

Hřiště Olympia

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Vícha Oldřich - Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 4, Novák Lukáš 3, Krejcar Ondřej

ŽK

ČK

Diváci 2

Komentář: Na zápas s prvním týmem tabulky jsme nastoupili se dvěma hráči na střídání  a díky bobečku Pokémona jsme začali o čtyři minuty později. Domácí nastoupili se třemi na střídání.

Vstup do utkání se lépe povedl domácím ve třetí minutě si nepohlídal hráče Ondra Hůlka  a domácí šli do vedení - 1:0. V sedmé minutě narýsoval krásnou kolmici na Pokémona Ondra Krejcar a Pokémon srovnal stav utkání na - 1:1. V 10. minutě jsme špatně postavili při bránění rohu a od Ondry Krejcara se odrazil míč do brány - 2:1. O pět minut později si vybral smolný okamžik i Martin, když pustil mezi nohama střelu z velkého úhlu - 3:1. Tři minuty před poločasem si nedobránil svého hráče Buld a ten upravil na poločasových - 4:1.

O přestávce jsme měli pohovor, jak budeme hrát jinak, bohužel to moc nepomohlo.

Domácí takřka z první akce udeřili - 5:1. Náš prapor zvedl kapitán Pokémon a po narážečce s Buldem snížil na - 5:2. Nedlouho poté prohrál na vápně souboj Ondra Krejcar a nemastná střela po zemi opět prošla Martinovi mezi nohama - 6:2. Ve 30.minutě vybojoval Pokémon míč pro Bulda a ten potrestal vyběhnutého brankáře domácích střelou do prázdné brány - 6:3. Následně jsme špatně rozehráli roh a když se vrátili pouze naši dva hráči a domácí útočili všichni skončilo to další brankou v naší síti - 7:3. O minutu později předvedl krásnou přihrávku Martin, před naší prázdnou bránou našel soupeře, který upravil na - 8:3. O chvíli později přispěchali domácí s další brankou - 9:3. Pak však opět zaúřadoval Pokémon a po narážečce s Buldem snížil na - 9:4. Přišla další pěkná akce, ale Olda neusměrnil buldův nástřel do brány, následně se zapomněl vrátit a bylo to - 10:4. Pak jsme už úřadovali jenom my. Nejprve potrestal liknavou rozehru domácího brankáře Buld - 10:5. Posléze Buld přihrál Ondrovi Krejcarovi, který střelou z velkého úhlu snížil na - 10:6. 4 minuty před koncem Ondra skvělým blokem vyslal do útoku Bulda, který přízemní střelou z půlky hřiště přes obránce překvapil brankáře domácích - 10:7. Dvě minuty před koncem Ondra po skvělé individuální akci nalezl na vápně Bulda a ten lehkým lobem překonal brankáře domácích - 10:8. V poslední minutě po brejku Bulda vytáhl brankář domácích bravůrní zákrok.

S lídrem soutěže jsme nakonec i přes horší první poločas uhráli slušný výsledek. Škoda, že jsme v první půli neprojevili více snahy. Bohužel i úspěšnost střel Bulda byla dnes na 25%. Nejlepší výkon z týmu podal Ondra Krejcar, který svojí snahou nakonec sám málem otočil zápas. Hlavně od druhé půle se můžeme odrazit k lepším zítřkům.

Statistiky

Brankář Z VN IG IG/Z G A ŽK ČK
Novák Martin 1 0 10 10.0 0 0 0 0
Hráč Z G A +/- ŽK ČK
Hůlka Ondřej 1 0 0 -2 0 0
Krejcar Jan 1 4 3 0 0 0
Krejcar Ondřej 1 1 3 -1 0 0
Moravec David 1 0 0 -4 0 0
Novák Lukáš 1 3 1 0 0 0
Vícha Oldřich 1 0 0 -1 0 0