Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Kouba Zdeněk 4, Krejcar Jan 3, Vícha Oldřich

Diváci 4

Komentář: Do dnešního utkání nastoupilo béčko posíleno o Zdendu a Bulda a nastoupilo se dvěma na střídání. Hosté dorazili se třemi na střídání.

V první půli jsme hráli fotbal ze kterého spíše boleli oči, i když jsme si nějaké šance vypracovali, tak jsme je bohorovně zahodili. To znamenalo, že v první půli byli aktivnější hosté, ale v obranné činnosti jsme dnes hráli velmi slušně. První půle skončila netradičně bezbrankovou remízou.

Do druhé půle jsme vstoupili přec jenom aktivněji. Ve 30. minutě vyslal svým pověstným lobem na zteč Bulda a ten nás pravou nohou střelou na zadní tyč poslal do vedení - 1:0. O tři minuty později přihrál Buld Zdendovi, který navýšil naše vedení na - 2:0. Hosté se odhodlali ke hře s vytaženým brankářem. Toho využil Zdenda a po zisku míče uklízel do prázdné brány - 3:0. Ve 36. minutě přihrál Zdenda do lajny Oldovi, který přízemní střelou jeslemi prostřelil brankáře hostů - 4:0. Následně hlavičkoval Míňa na Zdendu a ten po kličce protihráči dovedl míč do prázdné brány - 5:0. Poté se dočkali hosté snížení na - 5:1.Nedlouho poté obral Buld o míč brankáře a do prázdné brány navýšili na - 6:1. Následoval zisk míče Zdendou posun na Bulda a na něj již zívala prázdná brána - 7:1. Tři minuty před koncem získal míč Zdenda a i když mu v tandemu nabíhal Buld, vzal zodpovědnost na sebe, čímž upravil skóre na - 8:1. V poslední minutě konečně hosté využili hry s vytaženým brankářem, který stanovil konečné skóre na - 8:2.

Béčko navázalo na minulý týden a dosáhlo na další vysoké vítězství, i když v prvním poločase to byla spíše bída.