Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Janko Pavel, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Hůlka Ondřej, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Mencl Michal

G Kouba Zdeněk 2, Krejcar Jan 2, Janko Pavel

ŽK

ČK

Diváci 2

Komentář: Do posledního domácího utkání nastoupilo béčko opět posíleno o Bulda a Zdendu, nastoupilo se čtyřmi na střídání. Hosté dorazili se třemi na střídání a také posíleno o hráče z áčka.

Vstup do utkání se nám povedl. Ve druhé minutě nalezl Míňa svým centrem Zdendu, který na dvakrát překonal brankáře hostů - 1:0. O pět minut později přihrál Bóďa Buldovi, který střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na - 2:0. V desáté minutě nás hosté přehráli a snížili na - 2:1. O tři minuty později tečoval střelu hostů mezi martinovy nohy Olda a bylo srovnáno - 2:2. O chvíli později vybojoval míč Zdenda zbavil se protihráče a prudkou střelou nám vrátil vedení - 3:2. Hosté hodně často hráli bez brankáře, toho využil dvě minuty před koncem první půle Pajas a střelou přes celé hřiště navýšili naše vedení na - 4:2. Tímto stavem skončila i první půle utkání.

Vstup do druhého poločasu se nám moc nepovedl. Hostům se díky hře bez brankáře podařilo snížit na - 4:3.  Ve 33. minutě přiťukl Zdenda míč Buldovi a ten z naší poloviny trefil prázdnou bránu - 5:3. Netrvalo to dlouho a hosté snížili na - 5:4. O chvíli později Martin vyrazil slabou střelu před sebe u míč byli první hosté a vyslali další střelu, ta mířila vedle, ale díky teči Ondry skončila v naší bráně - 5:5.Čtyři minuty před koncem utkání jsme špatně pokryli vyjetí posledního hráče hostů a ten po narážce vstřelil vítěznou branku hostů - 6:5. Tímto stavem skončilo i utkání

I když jsme většinu utkání vedli, tak jsme nakonec zaslouženě prohráli. Dnešní výkon byl v našem poddání spíše slabší.