Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Dědeček Dominik, Hůlka Ondřej, Kouba Zdeněk

G Kouba Zdeněk 3, Dědeček Dominik 2, Novák Martin

ŽK Dědeček Dominik, Lukášek Miroslav

ČK

Diváci 3

Komentář: Do druhého víkendového utkání jsme nastoupili s torzem béčka a tak vypomohli z áčka Zdenda a Liberec. Hosté dorazili se dvěma na střídání.

Hosté do utkání vstoupili naprosto excelentně hned z první akce a střely se prosadili - 0:1. O pět minut později jsme odpověděli naprosto uspávací akcí. Martin si s Míňou na půlce hřiště asi osmkrát vyměnili míč a nakonec Martin zamířil přesně na zadní tyč - 1:1. V 15. minutě výborně zatáhl míč po lajně Liberec a přihrávkou nalezl před prázdnou bránou Zdendu - 2:1. Následně inkasoval zaslouženou žlutou kartu za držení Míňa. Poté poslal míč před prázdnou bránu na Oldu Zdenda. Olda selhal a trefil pouze tyč. Navíc téměř z protiútoku vyrazil Martin míč přímo na nohu Bóďovi, který jej neomylně poslal do naší brány - 2:2. To psychicky nezvládl Zdenda a šel střídat. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhé půle se nám povedl. Bóďa přihrál LIberci, ten míč potáhl pět metrů a přesně mířenou přízemní střelou namířil k tyči - 3:2. Hostům se však dvěma brankami podařilo zápas otočit na - 3:4. Poté se začalo na hřišti hodně jiskřit a žlutit. Nejprve byl faulován LIberec, což vedlo ke vzájemné potyčce mezi ním a kapitánem hostů a oba vyfasovali žlutou kartu. O minutu později byl opět hodně nesportovně držen LIberec, ale tentokrát udržel nervy na uzdě, tak žlutou kartu obdržel pouze hráč hostů. O dvě minuty později nalezl LIberec svojí střílenou přihrávkou u tyče Zdendu, který si s nastalou situací bez problémů technicky poradil - 4:4. Hosté se hodně snažili o power-play, ale i dnes jsme jí bránili dobře. Pět minut před koncem utkání pěkně zatáhl míč po lajně Zdenda a poslal jej před prázdnou bránu na Liberce, který nám vrátil vedení - 5:4. Dvě minuty před koncem utkání získal míč Zdenda a z vlastní poloviny hřiště trefil prázdnou bránu, čímž stanovil výsledek utkání na - 6:4.

Dnešní vítězství se rodilo hodně těžce soupeř byl překvapivě běhavý a velmi dobře organizovaný. Navíc se na hřišti chvílemi i dost jiskřilo i díky rozhodčímu. Obrovsky dnes týmu pomohli Zdenda s Libercem, kteří týmu pomohli jak směrem dopředu, tak i při bránění soupeřovi hry bez brankáře. Je trochu škoda, že jsme nedrželi celý zápas taktické rozestavení možná by to bylo přesvědčivější vítězství. Dnešní výhra znamená další posun v tabulce.