logo

Legia HK B - FC Blešno B 2 : 3

Datum 04.11.2023, 11:00

Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Vícha Oldřich - Cvrček Vojtěch, Dědeček David, Dědeček Dominik, Mencl Michal, Novák Lukáš

G Cvrček Vojtěch, Dědeček Dominik, Novák Lukáš

ŽK

ČK

Diváci 3

Komentář:

Do předposledního utkání v tomto roce jsme nastoupildokonce s pěti hráči na střídání. Z áčka vypomohl Liberec a Standa.Soupeř měl pouze dva hráče na střídání.

V úvodu utkání bylo jasné, že fotbal bohatý na góly tourčitě nebude, ovšem měli jsme pár šancí, ale ty jsme buď zahodili nebo násvykryl kvalitní soupeřův brankář. Po soupeřovém vytažení i s brankářemvystihl rozehrávku Cvrnda a pohodlně uklidil do prázdné brány a dal nám vedení- 1:0. Zanedlouho poté se soupeřdostal k lehké střele z dálky, kterou nešťastně tečoval Ondra za Martinado brány – 1:1. Taktéž jsme hrális gólmanem, ovšem ovoce to nepřineslo. Celkově jsme měli více šancí,jednou ovšem soupeř mířil do šibenice naší brány, to Martin stihl vyrazit. Dokonce půle se stav nezměnil, poločas skončil tedy – 1:1.

Druhý poločas byl ve většině času v našich rukách.Dobývali jsme branku soupeře, zejména Liberec, který několikrát obešel alespoňdva hráče a poté střílel, bohužel ho při většině případu zastavil skvělýsoupeřův brankář. Párkrát to taktéž zkoušel Standa, ovšem nevyšlo to. Zhrubapět minut před koncem utkání Liberec obešel dva hráče a vystřelil dostatečněprudce doprostřed brány, což brankář překvapivě neudržel a my jsme rázem vedli – 1:2. Poté jsme se stáhli a soupeřvyjel s brankářem. Chvíli nás dobýval, jenže tři minuty před koncem Bóďavystihl přihrávku soupeře a poslal do brejku Pokemóna, který couvajícíhobrankáře chytře obstřelil k bližší tyči a navýšil naše vedení napohodlných – 1:3. Po dvou minutáchjsme se nevrátili a soupeř šel dva na jednoho, přihrál spoluhráči a tenskóroval do odkryté brány, i přesto, že si Martin sáhl na balón – 2:3. V poslední minutě jsme sestínem remízy v zádech takticky zdržovali hru, až jsme ji dotáhli dovítězného konce – 2:3.

Děkujeme hráčům z A-týmu, kteří nám pomohli zvládnouttento zápas, bez nich bychom to určitě nezvládli. Jsme rádi, že jsme toto derbykonce tabulky úspěšně zvládli.

Statistiky

Brankář Z VN IG IG/Z G A ŽK ČK
Novák Martin 1 0 2 2.0 0 0 0 0
Hráč Z G A +/- ŽK ČK
Cvrček Vojtěch 1 1 0 1 0 0
Dědeček Bohuslav 1 0 1 1 0 0
Dědeček David 1 0 0 1 0 0
Dědeček Dominik 1 1 0 -1 0 0
Hůlka Ondřej 1 0 0 0 0 0
Jech Stanislav 1 0 0 1 0 0
Mencl Michal 1 0 0 1 0 0
Novák Lukáš 1 1 0 2 0 0
Vícha Oldřich 1 0 0 0 0 0