Sestava Novák Martin - Cvrček Vojtěch, Hůlka Ondřej, Vícha Oldřich - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 5, Kouba Zdeněk 4, Moravec David 3, Cvrček Vojtěch 2, Novák Lukáš

ŽK Cvrček Vojtěch

Diváci 5

Komentář: Do utkání o poslední místo nastoupilo béčko posílené o Bulda a Zdendu. Domácí nastoupili pouze s jedním na střídání.

Vstup do zápasu se nám povedl, po zatažení míč Buldem na brankovou čáru a zpětné přihrávce pod sebe se prosadil do poloodkryté brány Cvnrda - 0:1. O tři minuty později vystihli domácí nepovedenou přihrávku Davida a srovnali na - 1:1. Nedlouho poté přihrál do vápna Bulda a Zdenda nám vrátil vedení - 1:2. Poté si tito dva role prohodili a bylo to - 1:3. O minutu později přihrál Zdenda od rohu do půlky půlky na Bulda a jeho přízemní střela skončila u přední tyče - 1:4. Poté se domácím ještě podařilo snížit na - 2:4. Poté opět Zdenda nalezl na vápně Bulda, který po otočce zamířil přesně pod břevno a dokončil hattrick - 2:5. Tři minuty před koncem první půle poslal Buld pěkným lobem do samostatného úniku Zdendu, který ještě nesobecky připravil míč před prázdnou bránu pro Bulda - 2:6. V předposlední minutě vybídl ještě Cvrnda k zakončení Zdendu, který stanovil poločasové skóre na  - 2:7.

Do druhé půle vstoupili domácí mnohem koncentrovaněji a bylo to znát. Ve 27. minutě se prosadili a snížili na - 3:7. Poté jsme však zabrali a domácí již byl téměř bez šancí. Nejprve po buldově asistenci dokončil hattrick Zdenda - 3:8. Nálsedně si ti dva role prohodili a buld lehkým lobem navýšil na - 3:9. Poté Cvrnda přihrál na Davida do vápna, a ten se dnes poprvé prosadil - 3:10. Ti dva si za chvíli role prohodili, ale Cvrnda si ještě narazil o tyč - 3:11. 40. minuta další brejk a Zdenda vybídl ke skórování ve sprintu nabíhajícího Davida - 3:12. O minutu později dorazil martinovu střelu do brány David a dokončil dnešní třetí hattrick - 3 :13. Poté jsme předvedli zřejmě nejhezčí akci dnešního zápasu. Míč od Zdendy prodloužil patou za sebe Buld a střelou šajtlí na zadní tyč se prosadil Pokémon - 3:14. Dvě minuty před koncem utkání dorazil střelu Bulda do tyče do brány Zdenda a stanovil konečné skóre na  - 3:15.

Dnes to byl doslova ofenzivní koncert našeho notně posíleného týmu. Všichni hráči zaslouží pochvalu.