Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Cvrček Vojtěch, Moravec David, Novotný Marek, Novák Lukáš

G Cvrček Vojtěch 2, Novotný Marek 2, Krejcar Ondřej, Novák Lukáš

Diváci 3

Komentář:

Do úvodního utkání jsme nastoupili s velmi početnou sestavou, měli jsme na střídání čtyři hráče, oproti tomu soupeř přijel bez střídání.

Při začátku utkání měl soupeř navrch a vytěžil z toho gól po vyražené střele Martinem – 1:0. Poté jsme rozehráli a Míňa přihrál Pokémonovi, který se štěstím procedil míč skrz brankáře – 1:1. Už jsme měli lehce více ze hry, a tak Marek vybojoval balón, na chvíli přestal hrát, protože soupeř spadl, ale když zjistil, že rozhodčí nepískl, vzal balón do své správy a perfektně o tyč zavěsil do brány – 1:2. Dále jsme tragicky zahráli roh a soupeř se dostal do přečíslení 3 na 2. Martin čekal nahrávku, a proto soupeř pohodlně uklidil do prázdné brány – 2:2. Pak David Moravec vybojoval balón dle rozhodčího na lajně a přihrál Cvrndovi – 2:3. Poslední gól první půle přidal Marek, který dostal přihrávku od Ondry K a uklidil jej na přední tyč – 2:4. V závěru poločasu ještě soupeř těžil z naší špatné rozehrávky, ale po vyraženém míči trefil pouze Martina do obličeje.

Druhá půle začala lépe výhradně pro soupeře. Martin držel výhodný stav až do chvíle, kdy jeden z protihráčů si udělal ze všech našich hráčů v poli kuželky a zavěsil na přední tyč – 3:4. Poté jsme začali i my se dostávat na druhou půli hřiště. Po rozehraném rohu vzal Míňa míč s sebou do vápna, kde Ondra Krejcar ranou na zadní tyč zvýšil náš náskok – 3:5. Soupeř kopal přímý kop na hranici vápna, a i přes apel Martina, aby zeď dala nohy k sobě, tak míč prošel mezi nohy až do brány – 4:5. Deset minut před koncem utkání vybojoval míč Cvrnda a šel sám na brankáře, toho obešel a vrátil nám dvoubrankové vedení – 4:6. Pět minut před koncem jsme si nepohlídali roh a soupeř střelou na přední tyč snížil stav na - 5:6. V závěru zápasu Martin kryl dva vysoké balóny a Míňa netrefil přes celé hřiště prázdnou bránu. V poslední vteřině se situace opakovala a míč už jel do soupeřovi brány, ale rozhodčí pískl konec zápasu.

Bereme vítězství, ale přesvědčivý výkon to rozhodně nebyl. Ještě když připočteme, že soupeř neměl na střídání. V druhé půli jsme nedokázali deset minut rozehrát balón a když ano, tak šel na soupeře.  Jsme rádi, že se vrátil Ondra Krejcar a pomohl kvalitní obrannou činností a i gólem.