Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Krejcar Ondřej, Vícha Oldřich - Cvrček Vojtěch, Jaroš David, Kowolowski Jakub, Mencl Michal

G Jaroš David 3, Kowolowski Jakub

Diváci 2

Komentář:

Do tohoto utkání jsme nastoupili se třemi hráči na střídání. Soupeř měl jenom dva.

V úvodu utkání bylo zřejmé, kdo bude udávat směr hry.  Dostali jsme velmi rychlou branku 1:0.Během minuty se nám podařilo srovnat krok, když David Jaroš obral o míč soupeřena hranici vápna a zamířil přesně k tyči – 1:1.  Poté ale soupeř roztočil svou hru s brankářem a nestačili jsme se divit. Remízový stav jsme si dlouho neužili, Horvi se uvolnil přes dva naše hráče a nekompromisně zavěsil do protějšího rohu šibenice –2:1. Dále soupeř jasně dominoval, a i přes občasné problémy v zakončení vytěžil z první půle stav – 6:1.

Vstup do druhého poločasu se nám povedl. Opět se gólově prosadil David Jaroš, když obral hráče na půli hřiště o míč a postupoval sám na prázdnou bránu – 6:2.  Zanedlouho poté vybojoval míč na polovině hřiště Kowalski a levou nohou upřesnil míč do prázdné brány – 6:3. Soupeř se nezalekl, začal kombinovat a získal z toho čtyři branky v poměrně rychlém sledu – 10:3. Poté už jen kosmeticky upravil tento výsledek David Jaroš na konečných –10:4.

Musíme ocenit kvalitu soupeře a poděkovat, že těch gólů nebylo o pár více. Tento zápas nebyl rozhodně z těch povedenějších. Nebyli jsme schopní rozehrát balón a udržet ho aspoň chvíli na nohou. Jsme rádi, že se střelecky drží David Jaroš.