Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Dědeček David, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Lukášek Miroslav 2, Dědeček David, Moravec David

Diváci 2

Komentář:

Do zápasu jsme nastoupili se třemihráči na střídání včetně Járy. Soupeř na tom byl stejně.

V úvodu zápasu se soupeřdostal do vedení po sólo akci hráče, který obešel Martina a skóroval do prázdnébrány – 1:0. Odpověděli jsme velmirychle, když Jára přihrával Davidu Dědečkovi, který před prázdnou bránou stylemala Pokémon srovnal – 1:1. Soupeřhrál s vytaženým brankářem, a to se mu stalo osudným, když se míče poobranné činnosti zmocnil Míňa a perfektní střelou přes celé hřiště otočilvýsledek – 1:2. Dále soupeř porozehraném rohu skóroval do prázdné brány, když si David Dědeček nepohlídalsvého hráče – 2:2. Tento stav trvalasi tak dvě minuty. Pak jsme skórovali z rozehrávky rohu, kdy po oseMartin – Míňa – David Moravec prostřelil brankáře na přední tyči – 2:3. Tímto stavem skončila prvnípůle.

Vstup do druhé půle se nám přílišnepovedl. Dlouho jsme odolávali tlaku soupeře, ale pak přišla střela, kterouMartin vyrazil přesně na vápno, kde stál protihráč a pohodlně uklidilk tyči – 3:3. Poté se zaskvělMíňa, když zaskočil za Martina v bráně obranným skluzem. Pak opět soupeřudeřil po vyražené střele na zadní tyč a otočil skóre – 4:3. Zanedlouho poté jsme opět inkasovali – 5:3. Pak se opět předvedl Míňa, který přeloboval z půlky ibrankáře a snížil – 5:4.  Soupeř přidal ještě další tři branky a jednounetrefil z malého vápna prázdnou bránu a tím stanovil konečné skóre – 8:4.

Již podruhé se nám stalo, ževyhrajeme první poločas, který nedotáhneme. Obranná činnost nám dělá veliképroblémy, zvlášť ve druhé půli. Děkujeme Járovi za účast. Byla znát absenceDavida Jaroše.