Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Cvrček Vojtěch, Jaroš David, Novotný Marek, Voltr Jaroslav

G Jaroš David 3, Lukášek Miroslav 2, Dědeček Bohuslav, Novotný Marek, Voltr Jaroslav

Diváci 0

Komentář:

Do zápasu jsme nastoupili se čtyřmi na střídání. Soupeř se scházel taktéž později a měl pouze jednoho.

Vstup do zápasu se nám povedl výborně, Jára obral o míč brankář a předložil jej do prázdné brány Davidovi – 0:1.  Soupeř zabral, rychle srovnal a po individuální akci uklízel do prázdné brány – 2:1. Poté David střílel a Bóďa usměrnil míč mimo dosah brankáře – 2:2. Pak si slabší chvilku vybral Martin, když nechytil střelu k tyči z uctivé vzdálenosti – 3:2.  Rychle jsme se oklepali a zásluhou Míni srovnali opět krok – 3:3.  Do konce první půle jsme ještě dostali dva góly na zadní tyč a zásluhou Marka, který obral o míč brankáře a  uklidil jej do brány snížili na poločasových – 5:4.

Vstup do druhého poločasu se také povedl, Jára obral o míč brankáře a z poloviny hřiště jej přesně uklidil – 5:5. Poté se prosadil brankář, když procedil míč mezi nohama Martina – 6:5. Soupeř nás tlačil svou hrou s brankářem, ale ze špatné rozehrávky vytěžil David gól přes celé hřiště a srovnal stav – 6:6.  Poté se Martin probral a chytil pár šancí. Nicméně i tak soupeř dokázal opět dát gól souhrou do prázdné brány na zadní tyč– 7:6. To nás nezlomilo a David opět vyrovnal stav střelou do prázdné brány –7:7. Soupeř dál kombinoval s brankářem, jeden ze soupeřů obešel útočníka a střílenou přihrávkou nalezl spoluhráče, který uklízel do prázdné brány – 8:7. Poté začal hon na remízu, Martin se vytáhl, nejdřív při zkažené rozehře takticky fauloval. Začali jsme soupeře tlačit a v poslední vteřině Míňa krásnou utajenou střelou na přední tyč srovnal na – 8:8. Pak už se ozval jen poslední hvizd rozhodčího.

Jsme rádi, že konečně drželi krok se soupeřem, a dokonce z toho vytěžili bod. Nicméně je vidět, že defenzivní činnost dělá velké problémy, a navíc když soupeř hraje s brankářem.  Jsme rádi, že nám Jára vypomohl a David Jaroš nepolevuje a střelecky se drží velmi dobře.