Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Dědeček Dominik 2, Lukášek Miroslav

Diváci 10

Komentář: Do druhého utkání jsme vstoupili ve stejném složení jako do toho prvního. Domácí opět nastoupili posílení o hráče z A-týmu.

Vstup do zápasu se nám povedl velmi dobře. Ve 30. vteřině utkání se odražený míč od Bulda dostal k Libercovi, a ten jej po krátkém potažení poslal k tyči domácí svatyně - 0:1. Ve 4. minutě však domácí srovnali stav utkání na - 1:1. V 7. minutě vybojoval Liberec míč, přeběhl s ním půlku hřišti a vrátil nám vedení - 1:2. Poté šli z poloviny hřiště sami na brankář bratři Krejcarovi, ale Tomek trefil pouze tyč prázdné brány. A nedlouho poté nás za to domácí potrestali - 2:2. A tímto stavem skončila i první půle.

Úvod druhé půle se nám naopak vůbec nepovedl domácí se záhy dostali do vedení - 3:2. V polovině druhé půle nezachytil Buld náběh svého hráče a bylo to - 4:2. Tři minuty před koncem utkání nás domácí pěkně vykombinovali a navýšili na - 5:2. Dvě minuty před koncem utkání nadešla jediná pozitivní věc dnešního dne. Zdenda přihrál Míňovi, který se střelou na zadní tyč prosadil poprvé v této sezóně a stanovil konečné skóre utkání na - 5:3.

Bohužel jsme v první půli promrhali jasnou šanci jít do dvoubrankového vedení a druhá půle se nám jako již tradičně vůbec nepovedla. Ve zbytku sezony budeme muset někoho překvapit, jinak skončíme poslední.