Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Tomáš, Novák Lukáš

G Kouba Zdeněk

Diváci 10

Komentář:

V dnešním utkání jsme se museli obejít bez našich dvou tahounů, bulda a liberce. Další věc, co nám nehrála do karet, bylo to, že utkání začalo o cca 10 minut dříve, kdy jsme ještě zdaleka nebyli kompletní, navíc ke Standovi se Zdendou se nějak nedostala informace, že se hraje v modrých dresech, což naštěstí vyřešilo propůjčení modrých trik od spoluhráčů.

Utkání jsme začali velmi koncentrovaně a spíš jsme se koncentrovali na důslednou činnost v obraně, nežli na nějaké útočné výpady. Tento sysém nám vydržel fungovat cca 2-3 střídání, kdy se soupeř prakticky nedostal ke kloudné střela. Následně jsme začali rozvíjet útočná snažení i my, kdy si především Zdenda vytvořil několik slibných šancí ke skórování. Ke konci první půle hra trochu přitvrdila, což málem dnes velmi aktivní Míńa. Soupeři se podařilo prolomit naši defenzívu až 5 minut před koncem prvního poločasu, kdy se prosadil hostující Jindra - 0:1. Poté měli hosté ještě jednu šanci, ale tentokrát jejich šanci zastavil skvělým zákrokem Michal.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním něco s výsledkem udělat, neboť naše hra, i přes soupeřův tlak, nebyla vůbec špatná. Druhý poločas již byl bohatší na šance, nicméně oba brankáři byli ozdobou dnešního utkání. Zhruba v polovině druhého poločasu jsme dokázali vystihnout na polovině přihrávku soupeře a při přečíslení se po nahrávce Járy dokázal prosadit Zdena - 1:1. Tato branka nám vlila krev do žil, neboť jsme si postupně dokázali vypracovávat i další šance, kdy především Liborovy střely měly k brance hodně blízko, nicméně brankář Flamenga i přes hustou clonu bránících hráčů dokázal střely k tyči vytěsnit. Kvůli našim útočným snažením jsme však trochu zanedbávli obrannou činnost, což se nám 5 minut před koncem vymstilo, kdy si soupeř vzal vedení zpět - 1:2. Při následné hře vabank jsme se již prosadit nedokázali. Naopak soupeř ještě v závěřu přidal dvě branky - 1:3, 1:4.

Oproti minulému hracímu víkendu můžeme být s naší hrou celkem spokojení. Je sice škoda, že jsme se o lepší výsledek připravili pět minut před koncem, nicméně vzhledem k absenci našich dvou klíčových hráčů a tomu faktu, že jsme hráli s Flamengem, budeme toto utkání určitě řadit k těm vydařenějším v sezóně.