FC Blešno F - SK FOSP Rešetova Lhota 8 : 3

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Kotland Michael - Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 3, Kouba Zdeněk 2, Dědeček Dominik, Janský Libor, Jech Stanislav

Diváci 5

Komentář: Před druhým utkáním dne jsme si řekli, že musím předchozí zápas chodit za hlavu a nastoupit koncentrovaně. Soupeř nastoupil posilněn o výhru z předchozího utkání 10:3.

Do zápasu jsme však opět vstoupili velmi dobře. V 3. minutě obešel Zdenda i brankáře a poslal míč na bránu, ale před brankovou čárou, jej pro jistotu doklepl Libor - 1:0. V 5. minutě si pěkně narazil míč Buld s Libercem a následně Buld již uklízel míč do prázdné brány - 2:0. O dvě minuty později hosté snížili na - 2:1.  V 10. minutě nalezl svým centrem Míňa Bulda, který se kličkou zbavil obránce a pravou nohou nám vrátil dvoubrankové vedení - 3:1. V 15. minutě dostal Buld míč na Zdendu, z jehož souboje s brankářem míč vypadl před brankovou čáru a Buld dokončil svůj hattrick, čímž stanovil poločasové skóre na - 4:1.

I do druhé půle jsme vstoupili dobře. Ve čtvrté minutě přihrál Standa Liberci, který přízemní střelou navýšil naše vedení na - 5:1. Pak se však opět dostali ke slovu hosté a snížili na - 5:2. My odpověděli nejhezčí akcí zápasu Jára vyslal polovysokou přihrávku na Zdendu a ten ze vzduch z první poslal míč přesně k tyči - 6:2. Ve třinácté minutě druhé půle přihrál Liberec Standovi, který jeslemi prostřelil brankáře hostů - 7:2. Následovala ruka Zdendy a přímý kop hostů. Hosté standardní situaci rozheráli na brankáře, který propálil vše, co mu stálo v cestě - 7:3. Dvě minuty před koncem utkání po pěkné kombinaci vykulili míč na vápno Pokémon Zdendovi, ten stanovil konečný stav utkání na - 8:3.

Po zřejmě nejlepším výkonu v naší krátké futsalové historii jsme se dočkali zaslouženého vysokého vítězství. Kéž bychom takto hráli každý zápas.