Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Krejcar Jan 4, Lukášek Miroslav 3, Krejcar Tomáš 2, Janský Libor

Diváci 8

Komentář: Do dnešního prvního utkání jsme nastupovali v hodně okleštěné sestavě a poprvé v sezóně jsme nastoupili pouze se dvěma hráči na střídačce, Naštěstí pro nás na tom domácí byli do počtu stejně a co do síly sestavy hůře než my. A s tímto jsme vstupovali do rozhodujícího utkání o 7. místo v konečné tabulce.

Do utkání jsme nevstoupili moc dobře, ale Michael úspěšně zachraňoval naše obranné zmatky. V 5. minutě vybojoval míč Buld pohrál si s obráncem a střelou na přední tyč nás poslal do vedení - 0:1. O čtyři minuty později domácí využili zmatků před naším vápnem a po zásluze vyrovnali stav utkání na - 1:1. Ve třinácté minutě vybojoval Míňa míč, který si potáhl a střelou na zadní tyč nás poslal opět do vedení - 1:2. V 17. minutě se dostal do samostatného úniku Libor, který nejprve po bělečsku trefil tyč, aby poté míč dorážel do prázdné brány - 1:3. V poslední minutě jsme sehráli ještě velmi pohlednou akci, na jejímž konci Ondra přihrál Buldovi a jeho velmi pomalá střela skončila u přední tyče domácí brány - 1:4.

Vstup do druhé půle se nám již znatelně povedl lépe. Když ve 24. minutě přihrál Buld Míňovi, ten velmi povedenou střelou upravoval již na - 1:5. O tři minuty později si několikrát vyměnili míč Buld s Ondrou a první jmenovaný z metru uklízel do brány, čímž dokončil první hattrick dnešního utkání - 1:6. Hned o minutu později přišla na řadu bratrská spolupráce. Buld přihrál Tomkovi, který si pohrál s obráncem a střelou na přední tyč navýšil naše vedení na - 1:7. Ve 30. minutě nalezl Míňa u tyče osamoceného Bulda, a ten měl již snadnou práci s dopravením míč na místo určení - 1:8. V 35. minutě poslal Michael dlouhý výhoz na Bulda, ten míč hlavou připravil pro Míňu, který svoji střelu poslal do šibenice a stal se tak nejstarším střelcem hattricku v našem dresu na futsale - 1:9. Poté se ještě dostali ke slovu domácí a snížili na - 2:9. Poslední slovo v zápase jsme, ale měli my. Michael dlouhým výhozem nalezl Libora, ten míč připravil pro Tomka, který zakulatil skóre na konečných - 2:10.

Dnes se zrodilo naše nejvyšší vítězství ve futsale v historii. Ale náš výkon v tomto zápase nebyl až tak oslnivý, soupeř byl dnes opravdu slabý a kdybychom k zápasu přistoupili zodpovědněji mohli jsme dát i dvakrát více branek.