Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

G Janský Libor 2, Dědeček Dominik, Kotland Michael, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

ŽK Jech Stanislav

Diváci 6

Komentář: K dnešnímu utkání jsme nastoupili v letošní standardní sestavě. Domácí nastoupili se dvěma na střídání. Komplikací byl zapomenutý Buldův dres, to však jeho bratr napravil.

Do zápasu jsme opět vstoupili hodně aktivně, což domácímu týmu moc nevonělo.V 8. minutě jsme se po zásluze dostali do vedení. Zdenda přihrál míč do strany Liborovi, který střelou na zadní tyč změnil stav utkání na - 0:1. Ve 12. minutě přišla kombinace kluků ze zámostí a po Járově přihrávce se opět prosadil přízemní střelou Libor - 0:2.  O tři minuty později byl ve vápně faulován Zdenda, byla nařízena penalta, k jejíž exekuci se postavil sám faulovaný a s přehledem míč uklidil po zemi k tyči - 0:3. Poté se poprvé v utkání prosadili domácí - 1:3. Dvě minut před koncem první půle přišla nejhezčí akce zápasu, když Jára skvělou přihrávkou nalezl za obranou Liberce, který střelou k tyči upravil na poločasových -1:4.

Vstup do druhé půle se nám jako již tradičně nepovedl a domácí ve 25. minutě snížili na - 2:4. O pět minut později přihrál Jára Buldovi, který si míč potáhnul na střed hřiště a střelou přímo do středu brány nám vrátil tříbrankové vedení - 2:5.  Domácí poté začal hrát bez brankáře. To však velmi rychle potrestal Michael, když chytil jejich střelu a z výkopu trefil prázdnou bránu - 2:6. Tři minuty před koncem přišel faul, který viděli jen páni rozhodčí a domácí dostali možnost pokutového kopu. Tu možnost využili - 3:6. Dvě minuty před koncem utkání nás domácí poprvé v zápase pěkně vykombinovali a střelou pod břevno snížili na - 4:6. Poté jsme to již i díky skvělým zákrokům Michaela ubránili. Dvě vteřiny před koncem zápasu Standa rozehrál aut na hlavu Bulda, který vstřelil gól, ale jeden jediný člověk v hale si myslel, že to bylo po čase, tak nám ho neuznal.

Konečně jsme porazili Hespro, aktivním přístupem k zápasu jsme to znepříjemnili jejich nejlepšímu hráči, navíc jsme byli i produktivní, tak jsme zaslouženě získali tři body.