logo

FC Blešno F - Futsal Chlumec 5 : 9

Datum 14.11.2021, 19:30

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Hůlka Ondřej, Janský Libor, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

G Janský Libor 2, Krejcar Jakub 2, Krejcar Jan

ŽK Voltr Jaroslav

ČK

Diváci 8

Komentář: Do druhého utkání jsme vstoupili se stejnou sestavou jako do toho prvního. Akorát, že soupeř byl ještě trénovanější než ten v prvním zápase. 

To se potvrdilo velmi rychle než jsme stihli rozkoukat již jsme prohrávali - 1:0. V 8 . minutě to bylo již  - 3:0  a s námi to vypadalo opravdu zle. Náš prapor pozvedl Ondra, který rozehrál roh na Kubu a ten střelou na zadní tyč snížil na - 3:1. V 17. minutě rozehrál špatně Martin a domácí navýšili na poločasových - 4:1.

Do druhé půle jsme však vstoupili poměrně dobře. Ve 23. minutě se míč od Standy(i když Standa přihrát nechtěl :-) ) dostal k Liborovy, který prudkou ranou snížil na - 4:2. Pak však rychle zaúřadovali domácí a přidali další dvě branky - 6:2. Poté však vyslal Kuba do útoku Bulda, jehož přízemní střela doprostřed brány z velké dálky překvapila brankáře domácích - 6:3. Pak se nám zranil Standa a my museli přeskupit řady. Domácí přidali další branku - 7:3. Za nás odpověděli kluci ze zámostí. Po Járově přihrávce přidal svojí druhou dnešní branku Libor - 7:4. Nám však rychle ubývali síly a domácí jich měli mnoho. Přidali další dvě branky - 9:4. Dvě minuty před koncem poslal Buld Kubu na prázdnou bránu a ten snížil na - 9:5.V poslední minutě mohl ještě kosmeticky upravit výsledek Míňa, ale jeho střela z vápna mířila pouze do tyče. 

V druhém utkání jsme směrem dozadu moc nestíhali, ale směrem do ofenzivy se nám tento zápas poměrně povedl. Za první dva zápasy sezóny zaslouží hráči pochvalu, protože nás tato utkání stála spoustu sil a nikdo( až někdy na Standu) nic nevypustil.