logo

FC Blešno F - SK FOSP Rešetova Lhota 6 : 2

Datum 16.01.2022, 16:30

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Hůlka Ondřej, Janský Libor, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 4, Dědeček Dominik, Janský Libor

ŽK

ČK

Diváci 9

Komentář: Do dnešního zápasu jsme vstoupili se třemi na střídání, ale s největší diváckou podporou v sezóně. Hosté měli také dobrou diváckou podporu, ale do zápasu nastoupili bez možnosti střídat. Hráči jim dorazili až v průběhu první půle. Je to jeden z mála zápasu v sezóně, kdy jsme do utkání vstupovali jako mírní favoriti.

Do zápasu jsme dle očekávání vstoupili aktivněji. Ve druhé minutě zpracoval Buld dlouhou přihrávku od Kuby, posléze se uvolnil a přízemní střelou prostřelil brankáře hostů - 1:0. O tři minuty později využil Buld přihrávky Járy a navýšil naše vedení na - 2:0. Místo toho, aby nás rychlé vedení uklidnilo, tak se naše hra začala bortit jak domeček z karet. Nervozita se začala vkrádat na naše sálovky a nebyli jsme schopni delší dobu držet míč a kupili jsme chybu za chybou. To opět minut později přineslo snížení hostů na - 2:1.Bohužel stále se nám nedařilo dostat z letargie a jen skvělá forma Martina nás držela nad vodou. A v první půli jsme tedy horko těžko udrželi vedení.

O poločase jsme si vysvětlili, že nemusíme nikam spěchat a zklidním rozehru. Druhá minuta druhé půle Jára zkazil rozehru a hosté z brejku srovnali stav utkání na - 2:2. O dvě minuty později rozehrál Kuba aut na Bulda, ten z první vyslal Libora do samostatného úniku na brankáře. Libor přízemní střelou zacílil přesně a vrátil nám vedení - 3:2. Ve 30. minutě přihrál Liberec Buldovi, který zidanovkou obešel brankáře a střelou do odkryté brány dokončil hattrick - 4:2. O dvě minuty minuty později se po vtipném vystřídání Ondry a přihrávce Liberce dostal do brejku Buld, který střelou mezi nohy hostujícího brankáře navýšil naše vedení na - 5:2. Ve 35. minutě narýsoval Buld krásnou kolmici na Liberce a ten střelou do poloprázdné brány zvýšil již na - 6:2. Hosté se poté odhodlali ke hře bez brankáře a zamkli nás před vápnem. I přes to, že jsme měli na hřišti "horší" sestavu naše šiky odolali.

I přes jeden z nejhorších výkonů v sezóně jsme nakonec tři povinné body získali. Pochvalu za zápas opět zaslouží hlavně Martin.