logo

Luže - FC Blešno F 9 : 7

Datum 19.12.2021, 21:00

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Hříbal Vojtěch - Havelka Milan, Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub - Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Janský Libor 4, Havelka Milan, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 0

Komentář: Do posledního utkání letošního kalendářního roku jsme nastoupili se třemi na střídání a premiéru si odbyl v bráně Vojta.

Vstup do utkání se nám povedl až nečekaně dobře. V první minutě přihrál Libor míč na Bulda a ten trefil dobíhajícího hráče domácích tak šikovně, že míč skončil v domácí síti - 0:1. O minutu později si naši hráči role prohodili a Libor uklízel do prázdné brány - 0:2. V 5. minutě si domácí po potažení od autové čáry dostali poprvé k zakončení a hned snížili na - 1:2. Dvě minuty na to předvedli domácí takřka identickou akci a bylo srovnáno - 2:2. Ve 12. minutě první půle zakombinoval Jára s Buldem a svojí střelu namířil k tyči, čímž nám vrátil na - 2:3. O minutu později Buld vyvezl míč přes půl hřiště a přihrál Liborovi, který jeslemi prostřelil brankáře domácích - 2:4. Domácí odpověděli akcí typickou pro jejich první poločas - 3:4. Dvě minuty před koncem první půle si Libor neuhlídal svého hráče při rohu a domácí srovnali na poločasových - 4:4.

Do druhé půle jsme vstoupili bohužel špatně. Libor rozehrál roh na Vojtu, jeho slabá střela znamenala založení brejku domácích a ti se poprvé v utkání dostali do vedení - 5:4. O dvě minuty později zakombinoval Libor s Buldem, aby mohl do prázdné branky dokončit hattrick a srovnat na - 5:5. Zhruba v polovině druhé půle přišla naše nejhorší pětiminutovka v této sezóně. Nejstarší hráč soupeře, si z nás udělal trhací kalendář. Vždy nás omámil svým pomalým pohybem a nabídl míč svému spoluhráči před prázdnou bránu a my rázem prohrávali - 8:5. Ve 37. minutě jsme si vzali oddechový čas a po něm jsme vyslali na hřiště to nejlepší. Nedlouho poté jsme krásně zakombinovali a po přihrávce od Kuby se prosadil Milan - 8:6. O minutu později Kubův centr krásně nasměroval do brány Libor - 8:7. v poslední minutě předvedl obrovskou chybu Buld a domácí jí přetavili v branku na konečných - 9:7.

V dnešním zápase jsme sice předvedli solidní výkon směrem do ofenzivy, ale obranná činnost z naší strany dnes téměř neexistovala. Soupeř byl rozhodně hratelný. Máme na čem pracovat. Potěšilo střelecké probuzení Libora.