Hřiště SH Jaroměř Asvaj

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan 2, Janský Libor

Diváci 12

Komentář: Do zápasu s hradeckým Liverpoolem jsme vstupovali z pozice mírného favorita.

Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře. Ve 2. minutě dorazil Ondrovu střelu hlavou do brány Buld - 0:1. Hned po rozehře předvedl obrovskou chybu Jára a domácí srovnali na - 1:1. V 8. minutě měli domácí výhodu nepřímého kopu. Po jeho rozehrání Martin vyrazil střelu vysoko nad sebe, ale na další dění již nereagoval a když i Standa měl špatné postavení při bránění svého hráče, tak se domácí dostali do vedení - 2:1. Pět minut před koncem první půle se domácí prosadili ještě jednou - 3:1. Z naší hry v první půli doslova bolely oči.

Do druhé půle jsme přece jenom vstoupili o dost lépe. Nejprve dosta Buld míč i s pomocí domácí tyče na Liberce a ten snížil na - 3:2. O dvě minuty později nasměroval Buld Standovu střelu do šibenice domácí brány - 3:3. Ve 28. minutě se domácí prosadili po nenápadné akci a střele od autové čáry - 4:3. O čtyři minuty později Buld  přihrál před poloodkrytou bránu Liborovi a ten srovnal na - 4:4. Čtyři minuty před koncem utkání vyslal Ondra do brejku Liberce a ten nás přízemní střelou poprvé v zápase dostal do vedení - 5:4. Pak jsme ještě měli obrovské šance na navýšení skóre, ale ty jsme trestuhodně zahodili. A přišel trest. Deset vteřin před koncem utkání přišel o míč zbytečně Buld a domácí poté srovnali na konečných - 5:5.

I přesto, že jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů v sezóně je bod z tohoto zápasu pro nás málo.