SK FOSP Rešetova Lhota - FC Blešno F 2 : 7

Sestava Novák Martin - Havelka Milan, Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub - Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 4, Voltr Jaroslav 3

ŽK

ČK

Diváci 5

Komentář: Do prvního dnešního utkání jsme nastoupili se čtyřmi hráči na střídání.

Do zápasu jsme vstoupil skvěle. Hned v první minutě přihrál Ondra Buldovi, který střelou po zemi doprostřed se štěstím překvapil brankáře domácích - 0:1. V 6. minutě se však povedl útok i domácím a bylo srovnáno na - 1:1. Ve 12. minutě jsme se dostali do rychlého protiútoku Buld přihrál Járovi, který nám střelou na přední tyč vrátil vedení - 1:2. O pět minut později jsme předvedli další pěknou akci, na jejímž konci přihrál Buld Járovi před prázdnou bránu a ten navýšil naše vedení na - 1:3.

Do druhé půle vstoupili domácí mnohem aktivněji a dlouho nás drželi před naší bránou. Naše obranná zeď fungovala dobře a co prošlo to chytil Martin. Ve 25. minutě jsme se konečně dostali ze sevření a po Ondrově asistenci dokončil Jára svůj hattrick - 1:4. Domácí poté začali hrát s vytaženým brankářem. To jim nakonec přineslo zaslouženou odměnu v podobě snížení na - 2:4. Ve 33. minutě nastoupil na hřiště Buld a předvedl svoje životní střídání. Nejprve přetavil Martinem vyražený míč na gól přes celé hřiště alá Patrik Schick - 2:5. O půl minuty později obral míč posledního hráče domácích a střelou přes půl hřiště trefil prázdnou bránu - 2:6. O minutu později pro Bulda vybojoval míč Jára a i tentokrát trefil prázdnou přes polovinu hřiště - 2:7. Pak šel střídat. Velmi obětavým výkonem jsme potom již vítězství udrželi a neinkasovali.

První a zasloužené vítězství v letošní sezóně. Pochvalu za toto utkání zaslouží úplně všichni hráči za obětavý a zodpovědný výkon. Jen více takových zápasů v našem podání.