Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Hůlka Ondřej, Janský Libor, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan

ŽK

ČK

Diváci 10

Komentář: Do prvního utkání nové futsalové sezóny jsme vstoupili v dost improvizované sestavě. Čtyři omluvenky a jeden nemocný hráč značně zamávaly s naší sestavou. Nastoupili jsme se třemi na střídání a navíc čtyři naši hráči již měl dnes zápas za béčko již v nohách. Soupeř byl více než těžký. Třebeš, která dobrovolně odhlásila divizi.

Domácí nám od začátku utkání ukazovali, kdo bude dnes více na míči a kdo má více natrénováno. My jsme však docela dlouho a dobře drželi obranný blok. Domácí začali tedy více hrát s vytaženým brankářem a nám to zadělalo na velké problémy. V 9. minutě se domácí po zásluze poprvé prosadili - 1:0. O čtyři minuty později nás domácí krásně vykombinovali a zastínili Martinovy. Ranou k tyči zvýšili na - 2:0. Pak jsme dvakrát zkoušeli trefit prázdnou bránu přes celé hřiště, ale ani jednou jsme se netrefili. Tak přišel zákonitý trest, domácí zvýšili na - 3:0. Pak se prosadili ještě jednou - 4:0.

V druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Avšak domácí nás častěji faulovali a již ve 29. minutě měli 4 akumulované fauly a to je donutilo si vzít oddechový čas. Po jeho uběhnutí měl velkou příležitost ke snížení Kuba, ale jeho střela přes celé hřiště o metr minula prázdnou bránu. Ve 34. minutě neuhlídal Standa svého hráče, který udělal kličku Martinovy a do prázdné brány navýšil na - 5:0. Poté jsme však překvapivě převzali otěže utkání my. 5 před koncem utkání přihrál Míňa Buldovi, ten si míč hodil do středu hřiště a střelou na přední tyč snížil na - 5:1. I poté jsme byli aktivnější a hlavně Járovy šance volaly po gólu, ale již jsme se neprosadili.

Domácí vyhráli zaslouženě, ale na první zápas sezóny to nebyl špatný výkon.