logo

BFK Orel HK A - FC Blešno F 8 : 0

Datum 22.01.2023, 17:30

Hřiště SH Jaroměř Asvaj

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec David

G

ŽK Janský Libor

ČK Krejcar Jakub

Diváci 3

Komentář: K dalšímu utkání jsme letos poprvé nastoupili v Jaroměři. Bohužel bez Standy a Liberce.

Do zápasu jsme vstoupili dobře. První šanci v utkání měl Jára, když po samotném úniku trefil tyč. Hned z protiútoku jsme inkasovali po kombinaci uklízeli do prázdné brány - 1:0. I dále jsme pokračovali v aktivní hře šance přicházeli, ale v zakončení jsme byli často hodně zbrklí. Pět minut před koncem první půle jsme po špatném přebrání protihráčů inkasovali podruhé - 2:0. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Hned z první střely domácích z velkého úhlu jsme inkasovali - 3:0. O pět minut později jsme silně podcenili lehký nakopnutý míč  a již to bylo - 4:0. Bylo vidět, že nám dochází síly a směrem dopředu jsme toho nebyli schopni moc vymyslet. Vzadu jsme kupili jednu chybu za druhou, tak nám domácí přidali další dvě branky - 5:0. A přišla 42. minuta, Míňu hráč okopával jak záhonek na jaře. Píšťalka sudího však zůstala němá, ne však Kuba, který výkon okomentoval slovy:" Na co čumíš, vždyť to jsou tři fauly po sobě". Rozhodčí tentokrát zareagoval velmi rychle a Kuba uviděl červenou. Následně svůj výkon korunoval, když Míňu nechal rozehrát a dát branku přes celé hřiště, kterou následně odvolal po stížnosti domácích. Je nutné však poznamenat, že Buld a kapitán domácích řešili s organizátorem v kolika hráčích máme hrát. Potom jsme opět inkasovali - 6:0.  Další karty rozdal rozhodčí po slovně výměně mez Liborem a hráčem domácích, každý obdržel žlutou kartu. Následně vystartoval do protiútoku Martin a po jeho chybě jsme inkasovali - 7:0. V poslední minutě jsme obdrželi ještě jednu branku - 8:0.

Po velmi slušném prvním poločase, kdy nám scházel větší klid v zakončení, jsme v tom druhém naprosto selhali. Drobnou útěchou je, že horší výkon než my předvedl pan rozhodčí.

Statistiky

Brankář Z VN IG IG/Z G A ŽK ČK
Novák Martin 1 0 8 8.0 0 0 0 0
Hráč Z G A +/- ŽK ČK
Hůlka Ondřej 1 0 0 -2 0 0
Janský Libor 1 0 0 -4 1 0
Krejcar Jakub 1 0 0 -2 0 1
Krejcar Jan 1 0 0 -4 0 0
Krejcar Tomáš 1 0 0 -4 0 0
Lukášek Miroslav 1 0 0 -6 0 0
Moravec David 1 0 0 -4 0 0
Voltr Jaroslav 1 0 0 -6 0 0