Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Janský Libor, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec David

G Krejcar Tomáš 3, Kouba Zdeněk 2, Krejcar Jan, Lukášek Miroslav

Diváci 8

Komentář: Do prvního utkání nové sezóny jsme vstoupili v téměř nejslabším možném složení a soupeřem nám byl obhájce loňského triumfu. Hosté na tom nakonec byli se soupiskou mnohem hůře než my.

Do utkání jsme vstoupili výborně. Ve třetí minutě jsme se dostali do brejku Zdenda naservíroval míč před prázdnou branku Bomkovi a ten nás poslal do vedení - 1:0.  Hosté o dvě minuty později sice srovnali na - 1:1, ale s námi to neotřáslo. V 7. minutě přihrál Libor Buldovi, který si zpracováním navedl míč na osu hřiště a střelou na přední tyč nám vrátil vedení - 2:1. O minutu později potrestal power-play hostů Zdenda střelou přes celé hřiště - 3:1. Ve 14. minutě jsme se dostali do dalšího rychlého protiútoku. Buld přihrál Zdendovi před prázdnou bránu a pro hráče Zdendových kvalit nebyl problém navýšit naše vedení na - 4:1. Běžela šestnáctá minuta, když Míňa poslal přihrávku po lajně na Bomka. Bomek pláchl všem a střelou na zadní tyč upravil na - 5:1 a to už měli hosté v bráně svého tradičního brankáře. Hosté nás poté zamkli díky hře s brankářem a  čtyřicet vteřin před koncem první půle snížili na - 5:2.

Druhá půla byla úplně o něčem jiném. Hosté nás díky výborné hře s brankářem posadili na kolotoč a my se z něj nemohli dostat. Hosté nás nakonec dotáhli a ve 28. minutě byl stav utkání - 5:5.Naše reakce byla skvostná. Míňa naprosto geniální přihrávkou po zemi přes celé hřiště nalezl rozběhnutého Bomka, který střelou na zadní tyč dokončil hattrick a vrátil nám vedení - 6:5. Tři minuty před koncem utkání hosté srovnali na - 6:6. V poslední minutě jsme vybojovali roh. Buld ho rozehrál na krátko na Míňu, který překvapivou střelou na přední tyč rozhodl utkání v náš prospěch -7:6.

I přes množství chyb, které jsme v tomto utkání předvedli je to pro nás nejcennější vítezství v naší krátké futsalové historii. Zajímavostí je hattrick Bomka, který ještě ráno tvrdil, že nám bude k ničemu.