Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Jech Stanislav

Diváci 7

Komentář: Do druhého dnešního utkání jsme vstoupili po minimální pauze. Bohužel nás to dost ovlivnilo.

Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Do 8.minuty jsme však drželi vyrovnaný stav. Poté se však domácí zaslouženě do vedení - 0:1. Hosté byli sice lepším týmem, ale byli jsme poměrně dobře schopni eliminovat jejich útoky. V 17. minutě předvedl záblesk fotbalové geniality Standa, nejprve předskočil jednoho protihráče dalšímu utekl a nakonec perfektně umístěnou střelou na zadní tyč srovnal stav utkání - 1:1. Od této chvíle do konce první půle jsme byli lepším týmem, ale do branky jsme již žádnou situaci nedotáhli.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Ve 22.minutě jsme inkasovali - 1:2. O dvě minuty později zkazil Martin rozehru a my inkasovali po třetí - 1:3. V 8. minutě nás hosté dokonale rozebrali a přidali nám další kus - 1:4. V druhé půli jsme hostům vůbec nestačili a směrem dopředu jsme byli takřka neškodní. Tři minuty před koncem utkání nám hosté vstřelili poslední branku utkání - 1:5.

V tomto utkání jsme v druhé půli naprosto fyzicky odešli a hosté toho perfektně využili. Toto utkání se však přítomným divákům muselo líbit, protože během utkání bylo vidět několik činů fair-play. Poděkování patří divákům, ale i našim hráčům za předvedené výkony. Musíme ještě zapracovat na jistých taktických záležitostech a bude to ještě lepší.