FC Blešno F - SK FOSP Rešetova Lhota 4 : 5

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Janský Libor, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec David

G Krejcar Jan 3, Krejcar Tomáš

Diváci 1

Komentář: Do druhého utkání jsme nastoupili ve stejné sestavě a bohužel i s lehce nepatřičným sebevědomím.

Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. Ve třetí minutě zkazil rozehru Standa. Soupeř se díky tomu dostal ke střele a dorážce, kterou proměnil - 0:1. O tři minuty později si Ondra při rohu nepohlídal svého hráče a my prohrávali - 0:2. Bohužel my jsme si nebyli schopni v těchto chvílích kloudně přihrát a hosté stále dominovali. V 9. minutě navýšili své vedení na - 0:3. Ve třinácté minutě jsme si konečně vytvořili první kloudnou akci, ale Buld pravou nohou netrefil bránu. V 15. minutě jsme se konečně dočkali, když Buld dorazili do brány střelu Zdendy - 1:3.

Vstup do druhé půle se nám povedl naprosto excelentně. Dvacet vteřin po začátku druhé Bomek vybojoval míč na hranici vápna hostů a prudkou střelou snížil na - 2:3. To nás definitivně posadilo na koně. Tlačili jsme ale dočkali jsme se až ve 28. minutě. Zdenda rozehrál roh na Bulda, který si míč otočkou posunul na levou nohu a střelou na zadní tyč srovnal na - 3:3.V těchto chvílích jsme měli navrch a vypadalo to, že si dokráčíme pro vítězství. Bohužel ve 31. minutě se domácí dostali do první pološance. Jeden jejich hráč šel na naše dva hráče, bohužel ani z jeden z našich hráčů nevystoupil proti a Martin nezareagoval ne překvapivou střelu z dálky - 3:4. Pět minut před koncem utkání jsme opět pokryli špatně roh a hosté navýšili na - 3:5. Dvě minuty před koncem utkání ještě pěkně zakombinoval Buld se Zdendou a Buld nakonec jednoduchou střelou do prázdné brány dokončil hattrick - 4:5. Hosté jsme nakonec zamkli do jejich vlastního vápna, ale na kýženou vyrovnávací branku jsme již nedosáhli.

Výsledek je pro nás sice zklamání, ale díky tragickému vstupu jsme si toto utkání prohráli sami. Víme, na čem máme pracovat a příště mohou být lepší výsledky.