Sestava Novák Martin - Dědeček Dominik, Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Krejcar Jan 4, Dědeček Dominik 2, Janský Libor 2, Krejcar Tomáš

ŽK

ČK

Diváci 11

Komentář: Do posledního utkání sezóny jsme nastoupili se čtyřmi obránci a stejným počtem útočníků. Domácí šli do utkání podpořeni výhrou 9:1 s Řešetovou Lhotou.

Vstup do utkání se nám povedl náramně ve druhé minutě poslal Liberec do samostatného úniku Bulda, který dal brankáři jesle a poslal nás do vedení - 0:1. O minutu později jsme špatně pokryli roh domácích a ti po pěkné střele z voleje ze vzduchu srovnali na - 1:1. O pět minut později jsme nepokryli aut domácích, kteří se poměrně snadno dostali do vedení - 2:1. V 10. minutě vyslal prudkou střelu na brankáře domácích Míňa, k odraženému míči se dostal Buld a z prvního doteku jej poslal na Libora, který bez problémů poslal míč do prázdné brány - 2:2. Nedlouho poté se dostal LIbor do samostatného úniku a po kličce brankáři na něj zívala prázdná brána, kterou však trestuhodně netrefil. A hned z protiútoku přišel trest, když Buld nedobránil svého hráče a ten poslal domácí do vedení - 3:2. Tři minuty před koncem poločasu domácí zkazili rozehru k míči se dostal Buld a po kličce brankáři poslal míč z velkého úhlu do brány - 3:3. Tímto stavem skončila i první půle.

Do druhé půle jsme vstoupili naprosto excelentně. Ve 22. minutě přihrál Liberec Buldovi, který si míč navedl na osu hřiště střelou přes obránce na přední tyč nás poslal do vedení - 3:4. O minutu později si Bomek krásně narazil s Libercem a pohodlně míč uklízel do prázdné brány - 3:5. Následovala krásná akce, kdy se po sérii narážeček dostal míč od Bulda na Liberce, který s klidem míč uklidil do prázdné brány - 3:6. Domácí začali čím dál více využívat ke hře brankáře, ale k ničemu to nevedlo. Ve 32. minutě rozehrál roh Buld na Libor, který byl sám ve vápně a s přehledem navýšil naše vedení na - 3:7. Tři minuty před koncem domácí zkazili hru s brankářem dvojitým hraním s brankářem, to však nedohráli a tak Buld s klidem uklízel do prázdné brány - 3:8. V poslední minutě se po rychlém brejku dostal míč Bulda k Liberci a ten do prázdné brány stanovil konečný výsledek utkání na - 3:9.

Po línější první půli jsme se rozehráli v druhé půli k dobrému výkonu. Dosáhli jsme historicky nejlepšího umístění, 4. místo bereme jako zasloužené ocenění našeho snažení a příští rok již musíme útočit na bednu. Poděkování patří všem hráčům a Kátě za kvalitní fotoreport každého utkání.