SK FOSP Rešetova Lhota - FC Blešno F 3 : 9

Hřiště SH Jaroměř Asvaj

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec David

G Krejcar Jan 3, Janský Libor 2, Voltr Jaroslav 2, Lukášek Miroslav, Moravec David

Diváci 5

Komentář: Do druhého utkání jsme po trestu z prvního utkání nastoupili pouze se třemi obránci.

Od začátku utkání jsme byli aktivnější trefili jsme dvakrát tyč, ale gól jsme nevstřelili. Tak nás domácí z první vážnější akce potrestali - 1:0. V 8 .minutě se konečně probudil spící drak. David si narazil míč s Járou a střelou do prázdné brány srovnal stav na - 1:1. O dvě minuty později se po rozehrání autu dostal míč od Míni na Járu, který vymetl všechny pavouky domácí branky - 1:2. Ve 14. minutě po chtěl Buldovi vrátit přihrávku Libor, ale tu mu zblokoval hráč domácích směrem do vlastní sítě - 1:3. Domácí však rychle zareagovali snížili na - 2:3.Dvě minuty před koncem první půle přihrál Míňa Buldovi, který střelou pravou noho pod břevno upravil na poločasových - 2:4.

Vstup do druhé půle se nám podařil naprosto parádně. Ondra přihrál Liborovi, který přesnou střelou na první tyč navýšil naše vedení na - 2:5. Pak jsme si však špatně pohlídali roh domácích, kteří snížili na - 3:5. Hned po rozehře jsme však předvedli krásnou akci na jeden dotek, když po krásných křižných přihrávkách skóroval Buld po přihrávce od Bomka - 3:6. Ve třicáté minutě padl jeden z nejhezčích gólů dnešního večera, Libor přihrál míč Buldovi na vápno, který z prvního doteku přeloboval jak brankáře tak obránce domácích - 3:7. O pět minut později dostal Míňa míč od Járy a střelou bodlem pod břevno vstřelil naší osmou branku - 3:8. Domácí se odhodlali k poweplay. Tu však nehráli příliš dobře a my mohli několikrát udeřit. Protiútoky jsme však řešili zbrkle. Až v posledních vteřinách Martin rozehrál na Járu, který střelou v poslední vteřině z velké dálky upravil na konečných - 3:9.

Po línějším začátku jsme se rozehráli k dobrému výkonu. Nakonec dosáhli druhého nejlepšího výsledku v historii. Chtělo by to ještě jednou navázat a dosáhneme i nejlepšího umístění.