logo

FC Santus Dobruška - FC Blešno F 4 : 3

Datum 28.01.2023, 16:20

Hřiště SH Dobruška

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Jech Stanislav, Krejcar Jan

G Janský Libor 3

ŽK

ČK

Diváci 74

Komentář: Na zápas do nové haly v Dobrušce jsme přijeli sice se čtyřmi na střídání, ale do útoku jsme byli nakonec nuceni poslat Standu. Domácí, kteří byli natěšení na souboj o první místo na nás vyrukovali dokonce se šesti hráči na střídání. Navíc pro nás bylo milým šokem, kolik diváku si našlo cestu do hlediště.

Domácí sice od začátku určovali tempo hry, ale my jsme poměrně dobře bránili až na Standu, který párkrát zapomněl na to, že i jako útočník se musí vracet. Co jsme však nezvládli ubránit to chytil Martin. My měli v první půli asi jenom tři šance. V 15. minutě bohužel nejlepší střelec domácích Hašek vyšel při bránění na Ondru, kterého obešel a poslal domácí do vedení - 1:0.  Minutu před koncem první půle Liberec ztratil míč a domácí se prosadili střelou z půlky hřiště do šibenice - 2:0.

V druhé půli se obraz hry naprosto otočil. Ve 24. minutě zatáhl míč Buld po lajně a naservíroval jej pravou nohou před prázdnou bránu Liborovi - 2:1. O 7 minut později přišla takřka identická akce a Libor srovnal stav utkání na - 2:2. O minutu později trefil Buld po rozehraném přímém kopu tyč. Ve 33. minutě pěkně loboval Míňa a brankář domácích taktak vytáhl jeho pokus na roh. V 35. minutě předvedli domácí obranný odkop, Martinovy se však střetly myšlenky a hráč domácích poté pohodlně uklízel do prázdné brány - 3:2. O minutu později využili domácí naší nalomené psychiky a po pěkném naznačení Járovi se prosadili prudkou střelou po čtvrté - 4:2. DVě minuty před koncem utkání jsme šli do powerplay. Dvacet vteřin před koncem utkání nalezl Standa svým nástřelem před prázdnou bránou Libora, který snížil na - 4:3. Po rozehře jsme poměrně rychle získali míč a dostali jsme se i pohodlně ke střele. Míňa však nakonec mířili vysoko nad bránu domácích.

V první půli jsme podali poněkud mdlý výkon, ale v druhé půli jsme zabrali a nakonec jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně. Škoda chyby Martina, který jinak zachytal výborně a minimálně dalších pět gólů chytil. Bohužel se v útoku taky moc nevedlo Standovi, ale moc alternativ jsme neměli. Zážitek však z dnešního utkání bude spíše pozitivní, krásná nová hala na naše futsalové snažení se přišlo podívat neskutečných 74 diváků, před takovou návštěvou jsme ještě nehráli a asi už hrát nebudeme a navíc jsme podali opravdu dobrý výkon. Díky všem!

Statistiky

Brankář Z VN IG IG/Z G A ŽK ČK
Novák Martin 1 0 4 4.0 0 0 0 0
Hráč Z G A +/- ŽK ČK
Dědeček Dominik 1 0 0 -4 0 0
Hůlka Ondřej 1 0 0 -2 0 0
Janský Libor 1 3 0 3 0 0
Jech Stanislav 1 0 1 -2 0 0
Krejcar Jakub 1 0 0 2 0 0
Krejcar Jan 1 0 2 1 0 0
Lukášek Miroslav 1 0 0 1 0 0
Voltr Jaroslav 1 0 0 -3 0 0