Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan

Diváci 2

Komentář: Do utkání, kde se utkali dva týmy s prozatím nejlepší formou jsme nastoupili s pěti na střídání, ale Libor se pro nemoc omluvil. Domácí nastoupili se dvěma na střídání.

Od začátku byli domácí mnohem aktivnější díky jejich velmi dobře propracované hře bez brankáře, ale my jsme na to byli velmi dobře připraveni. Sice jsme se pořádně podívali na polovinu domácích až ve třinácté minutě, ale za to jsme ani jednou neinkasovali. A hodně útočných aktivit domácích se nám podařilo zastavit. Domácí nám v první půli dvakrát zazvonili na tyč. My naopak dvakrát netrefili prázdnou bránu z naší poloviny hřiště. Tak první půle skončila netradiční bezbrankovou remízou.

I v druhé půli se obraz hry moc neměnil. Bohužel v 25. minutě zkazil Martin rozehru a domácí to potrestali - 1:0. O tři minuty později přišel David o míč, navíc se nevrátil se svým hráčem, který proměnil protiútok v druhou branku domácích - 2:0. Zhruba od třicáté minuty se však karta pomalu začala obracet, domácím zřejmě začínali docházet síly. Sice si vytvořili ještě jednu velkou šanci, ale tu neproměnili. Ve 34. minutě si Buld pěkně narazil s Pokémonem a pravou nohou těsně za hranicí vápna vymetl všechny pavouky z pravé šibenice - 2:1. O dvě minuty později vedl míč Standa a společně s Libercem šli dva na jednoho. Bohužel přihrávka od Standy postrádal patřičnou kvalitu, tak jsme tuto šanci neproměnili. Posléze jsme si vzali oddechový čas a do brány jsme poslali Kubu. Netrvalo dlouho a po pěkné akci jsme se prosadili díky střele Liberce, ale gól jsme nakonec sami odvolali, protože jsme se dopustili dvojího hraní s brankářem, aniž by to aspoň jeden ze dvou rozhodčích písknul. Poté jsme se již neprosadili.

Za výkon se rozhodně nemusíme stydět, byl jeden z našich nejlepších. Na body to však nestačilo, ale třeba se to příště s tímto soupeřem poprvé v historii futsalu povede. Letos těch poprvé máme dost třeba přidáme další.