Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

Diváci 8

Komentář: Do utkání s lídrem tabulky jsme nastoupili dle jmen v celkem slušné sestavě. Hosté překvapili a nastoupili také se čtyřmi na střídání.

Vstup do zápasu se nám nepovedl. První střídání a prohráváme - 0:1. Následně Liberec trefuje tyč. Hosté přijdou s rychlou akcí a vedou - 0:2. My odpovídáme břevnem Bulda. Hosté však přispěchají s odpovědí a vedou - 0:3. Bohužel od této chvíle jsme byli jasně horším týmem. Hosté nám do poločasu po našich mnohdy až dětinských chybách nasázeli další tři branky - 0:6. Dvě minuty před koncem první půle skvěle napadl brankáře hostů Liberec a odrazem od jeho nohy snížil na - 1:6.

Vstup do druhé půle se nám povedl o něco lépe. Ve 21.minutě přihrál pěkně Jára Buldovi, který střelou na přední tyč snížil na - 2:6. Hosté však odpověděli hned dvěma góly - 2:8. Ve 27. minutě překvapil všechny na hřišti rychle rozehraným autem David, míč se odrazil od obránce do brány hostů - 3:8. Nedlouho poté přihrál Buld Járovi, který se opakovanou střelou prosadil - 4:8. Hostům se opět povedlo odpovědět - 4:9.Následně však přihrál Míňa Liberci, který podruhé v utkání trefil prázdnou bránu - 5:9. Ke konci utkání se ještě dvakrát prosadili hosté - 5:11.

Bohužel jsme v tomto utkání převedli naprosto tragický výkon v obranné fázi hlavně tedy v prvním poločase. V druhé půli jsme se zlepšili hlavně směrem do útoku, ale v obranné fázi úplné zlepšení nepřišlo. I proto jsme schytali největší debakl v sezóně.