Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš

Diváci 8

Komentář: Do druhého utkání jsme nejprve nastoupili také se dvěma na střídání, až v průběhu utkání dorazili Standa a Liberec. Domácí hráli od začátku se čtyřmi na střídání.

Začátek zápasu se nám tentokrát moc nepovedl. Ve druhé minutě se hráč hostů prosadil střelou bodlem pod břevno - 0:1.V 5. minutě jsme předvedli kvalitní protiútok a na jeho konci po přihrávce od Járy srovnal pěknou střelou Míňa - 1:1.  Po této brance jsme byli konečně kompletní. Dlouho se však hrál vyrovnaný zápas. V 15. minutě nalezl Buld krásným centrem z autu Liberce, ten předvedl nádherné zpracování míče a ještě hezčí zakončení na zadní tyč - 2:1. Do konce první půle se již výsledek nezměnil.

Ze začátku druhé půle se hostům podařilo srovnat - 2:2. Ve 25. minutě to nejprve bratři Krejcarovi překombinovali. Ihned jsme se však dostali k míči a Standa trefil připraveného Kubu u tyče - 3:2. Hosté se 8 minut před koncem rozhodli ke hře bez brankáře. Tu však nehráli moc dobře. Nejprve měl Liberec možnost jít z poloviny hřiště sám na prázdnou bránu, místo toho zvolil střelu a prázdnou bránu netrefil. to napravil o tři minuty později, když obral před vápnem hostů o míč posledního hráče hostů a navýšil naše vedení na - 4:2. Následně z poloviny hřiště trefil Buld tyč prázdné brány. O minutu později jsme získali roh ten Pokémon sehrál na krátko s Buldem, který mu míč vrátil lobem a Pokémon pomalou střelou na přední tyč upravil na konečných - 5:2.

I přes velkou únavu jsme podali jeden z nejlepších výkonů v letošní sezóně a zaslouženě jsme zvítězili. 10. února zabojujeme o třetí místo v tabulce!!