Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 5, Janský Libor 2, Dědeček Dominik, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav

ŽK Dědeček Dominik 2

ČK Dědeček Dominik

Diváci 5

Komentář: Do druhého dnešního utkání jsme nastoupili v modrých dresech se zdravím sebevědomím z předchozího utkání. Domácí měli pouze jednoho na střídání.

Ve třetí minutě skvěle zapressoval Standa míč se dostal od zmateného hráče domácích k Liberci, který bez problémů dostal míč do poloodkryté brány - 1:0. O minutu později zablokoval střelu Liberce hraniční rukou brankář domácích a s Libercem cloumali emoce, za zakopnutí míče obdržel žlutou kartu. V 7. minutě se první rozhodčí místo hry věnoval vedoucímu soutěže a neviděl faul na Járu. Liberec mu sdělil: "Mohl byste se prosím věnovat hře" a uviděl druhou žlutou kartu, poté i červenou a šel do sprch. Naštěstí nás to patřičně namotivovalo. Po rychlém brejku (Ano, i Míňa může být součástí rychlého brejku) se buldově přihrávce prosadil střelou na přední tyč Míňa - 2:0. O minutu později se po naší skvostné kombinaci a asistenci Kuby prosadil angličanem Buld - 3:0. Ve 13. minutě si sice Pokémonem s faulem skoro poradil se Zdendou Sehnalem, ale ten ještě před pádem zvládl míč vykulit na vápno a domácí se prosadili krásnou střelou o břevno - 3:1. Hned po rozehře jsme však předvedli rychlou kombinaci na jeden dotek, na jejímž konci vybídl Jára ve vápně skórujícího Bulda - 4:1. Tímto stavem skončila i první půle.

I vstup do druhé se nám poměrně povedl. Ve 22. minutě vybojoval míč Buld, i když by faulován posledním hráčem hostů v samostatném úniku na brankáře domácích se přízemní střelou prosadil - 5:1. O tři minuty déle se po dobrém napadaní rozehry hostů dostal k míči Kuba, posunul míč na Libora, který pohodlně uklízel téměř z půlky hřiště do odkryté brány - 6:1. Ve třicáté minutě skvěle vybojoval míč na brankáři hostů Libor a míč s klidem dovedl do prázdné brány - 7:1. Následně se dostali ke slovu hosté, když se prosadili přízemní střelou, kterou Martin neviděl - 7:2. Naše odpověď přišla téměř záhy, když Míňa vyslal po lajně do brejku Bulda, který svůj únik zakončil přízemní střelou na přední tyč - 8:2. O minutu později hosté poprvé a naštěstí pro nás i naposledy v utkání dobře sehráli hru bez brankáře a prosadili se jednoduchou střelou z úhlu - 8:3.  Čtyři minuty před koncem získal míč Standa přešel přes dva hráče soupeře a ani před brankářem nezazmatkoval a zkušeně proměnil - 9:3. Dvě minuty před koncem utkání vyslal Libor nepříliš kvalitní přihrávku mezi dva hráče hostů, ti se však absolutně nedohodli, míče se zmocnil Buld na závěr ještě obešel brankáře a zakulatil dnešní skóre na - 10:3.

Dnes jsme dosáhli nejvyššího vítězství v historii, škoda jen červené karty pro Liberce. Výborný výkon v tomto utkání podal Pokémon, i když se do statistik nezapsal. Pochvala pro všechny hráče. Zažíváme skvělý vstup do sezóny, uvidíme, co předvedeme příští týden.