Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik, Janský Libor

Diváci 8

Komentář: K prvnímu utkání nové futsalové sezóny jsme vinou manažera dorazili déle, naštěstí v hale bylo místo.

Od úvodu utkání jsme byli mírně aktivnějším týmem i přesto, že jsme nejprve nastoupili mez možnosti střídat. Postupem času byl naše převaha výraznější, ale protože jsme nebyli schopni proměnit ani ty nejvyloženější šance. Skončila první půle netradičním výsledkem - 0:0

I v druhé půli se pokračovalo dle stejných not. Ve 28. minutě Kuba poslal krásný centr přes celé hřiště na Libora, který dostal míč do brány tím nejcennějším nástrojem - 1:0. Ve 35. minutě se po přihrávce od Libora, prosadil opakovanou střelou Liberec - 2:0. V poslední minutě se po naší minele ve vápně prosadili hosté - 2:1. A to bylo vše.

Dnes jsme spíše utrpěli výhru. Náš výkon nebyl dnes příliš oslnivý, ale počítají se tři body. Děkujeme fanouškům za podporu a doufám, že příště je potěšíme lepším výkonem.