FC Blešno F - SK FOSP Rešetova Lhota 7 : 3

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik 2, Jech Stanislav 2, Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Krejcar Jan

ŽK Hůlka Ondřej

Diváci 11

Komentář: Do druhého utkání jsme vstoupili se stejnou sestavou a domácí měli tentokrát také pět hráčů na střídání.

Hosté měli rozehru, my rychle získali míč, ale Buld svojí rozehru neuvěřitelně zkazil a hosté se celkem lacino dostali do vedení - 0:1. Náš výkon byl stále mdlý. O tři minuty později jsme předvedli sérii chyb v našem vápně a hosté se dostali do vedení - 0:2. Poté se teprve zlehka začal náš výkon zvedat. Ve 13. minutě se po pěkné kombinaci dostal míč od Bulda na Kubu, který svojí střelu krásně zabalil na zadní tyč - 1:2. O čtyři minuty později pěkně vyvezl míč Standa narazil si ho s Buldem a přízemní střelou na přední tyč srovnal stav utkání na - 2:2. V poslední minutě první půle kopal Liberec roh, který i za přispění brankáře dostal do brány a obrat byl dokonán - 3:2.

V druhé půli jsme byli lepším týmem, ale poměrně rychle jsme inkasovali na - 3:3.  Ve 34. minutě přihrál Standa Liberci, který nám i za pomoci teče hráče hostů vrátil vedení  - 4:3. Hosté se potom odhodlali ke hře bez brankáře. Tu o dvě minuty později potrestal po zisku míče střelou přes celé hřiště Buld - 5:3. Dvě minuty před koncem se po dobře rozehraném rohu Liberce prosadil střelou šajtlí na přední tyč Ondra - 6:3. V předposlední minutě vybojoval míč Standa a jeho střelu, která mířila mimo branku si hosté nasměrovali do vlastní branky - 7:3. V poslední minutě ještě netrefil prázdnou bránu Buld.

Po tragickém začátku jsme se nakonec zvedli a dokráčeli k zaslouženému vítězství. Příští týden nás čeká přímý souboj o druhé místo v tabulce s týmem Dobrušky.