FC Blešno F - FC Santus Dobruška A 1 : 5

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jakub

Diváci 23

Komentář: Do utkání o druhé místo v tabulce jsme nakonec nastoupili pouze se třemi na střídání. Hosté měli stejný počet, ale kvalita byla na jejich straně.

Ve druhé minutě jsme zkazili rozehru na polovině hřiště a hosté to potrestali dostali se do vedení - 0:1. O tři minuty později jsme měli k dispozici přímý kop. Míňa ho zahrál velmi slabě a po brejku jsme inkasovali podruhé - 0:2. V patnácté minutě se konečně povedla akce i nám. Kuba si narazil míč s Buldem a střelou na přední tyč snížil na - 1:2. Tímto stavem skončila i první půle.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat. Největší šanci měl David, ale z hranice vápna netrefil bránu. Poté ještě Buld trefil tyč. Ve 32. minutě však Míňa namazal v našem vápně nejlepšímu útočníku hostů, který to potrestal - 1:3. Od tohoto okamžiku se již naše hra sesypala a hosté nám ještě přidali další dvě branky - 1:5.

Tato prohra byla naprosto zasloužená. Bohužel nám ten jeden hráč opravdu chyběl, navíc jsme nebyli schopni se srovnat s důraznou hrou hostů a bohužel i nepřesnými rozhodčími.