FC Blešno F - FC Santus Dobruška B 4 : 4

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav

ŽK Lukášek Miroslav

Diváci 7

Komentář: Do posledního utkání první poloviny soutěže jsme vstupovali ve stejném počtu, ale tentokrát v roli favorita. Hosté nastoupili se třemi na střídání.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. V 5. minutě pěkně potáhl míč Míňa předal ho před vápnem Járovi, který nás přízemní střelou na přední tyč dostal do vedení - 1:0. O čtyři minuty později Kuba přihrál Míňovi, který chtěl přihrávku vrátit, ale trefil dobíhajícího hráče hostů a ten míč nasměroval do vlastní brány - 2:0. V utkání jsme byli jasně lepším týmem. Ve třinácté minutě se se svým hráčem nevrátil David a hosté po dlouhém výhozu snížili na - 2:1. O tři minuty později takřka identická situace, ale tentokrát návrat nezvládl Jára - 2:2. Hosty jsme dostali na koně a my se dostali do obrovského herního útlumu. To nám vydrželo do konce první půle.

Vstup do druhé půle byl pro nás hororový. Ve 24. minutě opět dlouhý výhoz hráče vypustil Míňa a hosté po závaru v našem vápně se poprvé v utkání dostali do vedení - 2:3. O dvě minuty později jsme zbytečně ztratili míč v útočné fázi. Hráč hostů postupoval sám na Ondru a střelou z dálky překvapil i Martina - 2:4. Naše herní krize byla obrovská. Naštěstí ve 32. minutě skvěle vyvezl míč Míňa a když byl jasně faulován skluzem, dostal míč na Liberce, který snížil na - 3:4. O tři minuty později pěkně prostrčil Kuba míč na Bulda, který střelou pravou nohou na přední tyč srovnal stav utkání na - 4:4. Chvíli na to trefil David spojnici branky hostů. Poté jsme si vzali oddechový čas a vyslali na hřiště to nejlepší. Nic moc nám to nepřineslo a to nás ještě Liberec v posledních vteřinách zachraňoval od blamáže.

Tento jednoduchý zápas jsme naprosto zkazili a byl to zřejmě náš nejhorší výkon v této sezóně a jsme rádi aspoň za bod.