Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 2, Jech Stanislav

ŽK Jech Stanislav, Lukášek Miroslav

ČK

Diváci 11

Komentář: Do dalšího utkání jsme nastoupili se čtyřmi na střídání, ale nemocného Ondru nahradil Pokémon. Domácí měli k dispozici tři hráče na střídání.

Vystoupili jsme do utkání aktivně, ale první vážnější situaci domácích jsme hrubě podcenili a stav utkání byl -1:0.O dvě minuty později se nám povedl rychlý protiútok, na jeho konci přihrál Jára Standovi, který srovnal přízemní střelou na přední tyč -1:1. Do konce první půle, jsme sice byli mírně aktivnější, ale už jsme se neprosadili. Martin nás v brance také podržel, tak první půle skončila stavem -1:1.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. Větší šance jsme měli my, ale dlouho se nám nedařilo je proměnit. Ve 28. minutě přihrál Pokémon za vápno Buldovi, jehož neskutečně pomalá střela pravou nohou projela dvěma houslema a skončila v bráně -1:2. Dále jsme hráli dobře. Šest minut před koncem se domácí odhodlali ke hře bez brankáře. Bránění této situace jsme zvládli skvěle. Navíc 40 vteřin po výborném pressingu získal míč Buld a dovedl míč do prázdné branky - 3:1. A tímto stavem skončilo i utkání.

Po velmi dobrém výkonu celého týmu podpořený skvělými zákroky Martina jsme poprvé v historii porazili ve futsale Flamengo. Škoda jen dvou obdržených žlutých karet.