Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Dědeček Dominik 3, Krejcar Jan 2, Lukášek Miroslav

Diváci 11

Komentář: Do dalšího utkání s posledním týmem tabulky jsme nastoupili pouze se dvěma na střídání. Domácí měl k dispozici 5 hráč na střídání.

Vstup do utkání se nám povedl naprosto náramně. Hne v první předvedl sérii narážeček s Buldem Liberec a sám nás z pohodlné pozice poslal do vedení - 0:1. O dvě minuty později skvěle vybojoval míč Pokémon pro Bulda, který využil rozhozené obrany a vyběhnutého brankáře, s klidem střelou po zemi navýšili na - 0:2. V desáté minutě se domácím podařilo snížit na - 1:2. O pět minut později nasadil u rohového praporku soupeři jesle, předal míč Liberci, který přízemní střelou navýšil naše vedení na - 1:3. Netrvalo dlouho a domácí snížili na - 2:3. Minutu před koncem první půle předvedl krásnou akci Liberec, na jejímž konci přihrál před prázdnou bránu Pokémonovi, který trestuhodně z lehké pozice branku o metr netrefil.

Od začátku druhé půle jsme byli mírně nebezpečnější . Ve 28. minutě však Marek Veis předvedl, že stále nepatří do starého železa, krásně vymíchal Ondru a střelou na zadní tyč srovnal na - 3:3. O šest minut později jsme však krásně zakombinovali, Míňa přihrál Buldovi, který nám střelou na přední tyč vrátil vedení - 3:4. Šest minut před koncem utkání se domácí odhodlali ke hře bez brankáře a tu nehráli vůbec špatně. I tak měl velkou příležitost ke srovnání Buld, ale pravou nohou netrefil z poloviny hřiště prázdnou bránu. Domácí přikládali pod kotel a nám začali docházet síly, tak jsme si vzali oddechový čas. Minutu a půl před koncem utkání získal míč Liberec a střelou přes celé hřiště dokončil hattrick a dal definitivu našemu vítězství - 3:5.

Konečně jsme v roce 2024 předvedli výkon, který jsme předváděli i v roce 2023. Všichni hráči zaslouží pochvalu sáhli si na dno svých sil a na palubovce nechali všechno.