Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Krejcar Jan, Krejcar Jan, Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Slavíček Josef

G Krejcar Jan, Lukášek Miroslav

Diváci 7

Komentář: K prvnímu utkání nového roku jsme dorazili oslabeni o Kubu a Liberce, navíc s turnajem v nohách. Novou posilou byl Pepa Slavíček.

Domácí nastoupili se třemi na střídání.

Od úvodu utkání se hrál futsal nevalné úrovně. Bohužel v páté minutě Standa neuvěřitelně namazal domácím a my prohrávali - 0:1. Pak jsme se přece jenom rozehráli k nějakému výkonu. Buld nejprve trefil břevno. Následně Míňa tyč. V 15. minutě rozehrál Libor aut na Míňu, který střelou na zadní tyč srovnal stav utkání na - 1:1. Za chvíli se objevil po pěkné akci ve velké šanci Libor, ale trefil pouze tyč.

Vstup do druhé půle se nám také nepovedl. Po ztrátě jsme inkasovali střelou z poloviny hřiště - 2:1. Bohužel se domácí poměrně s klidem bránili a my si moc šancí nevytvářeli. Ve 33. minutě jsme inkasovali po třetí a už to s námi vypadalo hodně špatně - 3:1. O dvě minuty později našel Martin bravůrním výhozem Bulda, který skrytou střelou na přední tyč snížil na - 3:2. Poté jsme se odhodlali k power-play s Buldem v bráně, tu jsme však sehráli příšerně. Nejprve si při protiútoku domácích špatně přebrali hráče Standa s Míňou a domácí navýšili na - 4:2. O deset vteřin později zkazil Míňa rozehru a domácí navýšili do prázdné na - 5:2. O dvacet vteřin později jsme předvedli něco podobného a bylo zápase - 6:2.

Bohužel včerejší turnaj a oslabení o dva důležité hráče se na nás podepsalo více než jsme chtěli. Domácí zvítězili zaslouženě. My musíme zapracovat na trénincích, abychom se zlepšili.