SK FOSP Rešetova Lhota - FC Blešno F 6 : 4

Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David

G Jech Stanislav, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

Diváci 10

Komentář: Do druhého utkání jsme vstoupili s odhodláním konečně v roce 2024 zvítězit. Domácí nastoupili dokonce s pěti na střídání.

Vstup do zápasu se nám podařil na výbornou. Ve druhé minutě přihrál Buld Davidovi, který nás střelou pod břevno poslal do vedení - 0:1. Následně Buld neproměnil samostatný nájezd. To však napravil v sedmé minutě - 0:2. V těchto chvílích jsme v zápase jasně dominovali a domácí nás téměř neohrožovali. Ve 14. minutě však přišel první zlomový okamžik utkání. Situaci dva na brankáře totálně zkazil Buld a domácí z protiútoku snížili na - 1:2. O minutu později provedl hráč domácích na polovině hřiště, prošel po dálnici až před Martina, kterému dal jesle - 2:2. V 18. minutě přihrál Liberec Standovi, který prošel přes tři hráče  a střelou na zadní tyč nám vrátil vedení - 2:3. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhé půle jsme tentokrát nezvládli Liberec se nevrátil se svým hráčem, domácí využili přečíslení a vyťukali si nás až takřka do prázdné brány - 3:3. Ve 28. minutě si při rohu domácích nepohlídal hráče Standa, tento hráč bodlem prostřelil Martina - 4:3. Ve 32. minutě jsme předvedli oku lahodící akci Míňa přihrál Buldovi, který z prvního doteku poslal míč prudce na Járu, který ve skluzu zakončil do poloodkryté brány - 4:4. O tři minuty později jsme se nechali příliš unést hrou a po ztrátě šli tři hráči domácích na Míňu a dostali se do vedení - 5:4. Poté jsme se odhodlali ke hře bez brankáře. Tu jsme však opět nezvládli branku jsme nedali a v předposlední minutě jsme ještě inkasovali - 6:4.

Bohužel naše obranná fáze ani v druhém dnešním utkání nestála za moc. Jediné pozitivum dnešního dne je, že se konečně rozstřílel David.