FC Santus Dobruška B - FC Blešno F 4 : 2

Hřiště SH Dobruška

Sestava Krejcar Jakub, Krejcar Jakub, Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Dědeček Dominik, Novák Lukáš

Diváci 24

Komentář: Do druhého utkání jsme nastoupili s vědomím, že pokud vyhrajeme o tři góly, tak skončíme třetí.

Domácí však byli od začátku lepším týmem a měli větší šance. Nám po prvním utkání ztuhly nohy  a do desáté minuty jsme byli spíše jen tréninkovými kužely pro domácí hráče. Od desáté minuty jsme se přece jenom začali osmělovat, ale vytvořili jsme si pouze tři poměrně solidní šance. A protože domácí své šance také neproměnili skončila první půle za stavu - 0:0.

Vstup do druhé půle se nám nepovedl přihrávku Standy domácí vystihli a po jejím vypíchnutí se dostali ke krásnému zakončení - 1:0.O pět minut později domácí zaslouženě navýšili své vedení na - 2:0. Ve 32. minutě zahrál Pokémon při zpracování míč rukou u těla, z následné situace jsme vytěžili roh. Ten šel rozehrát Liberec, a protože brankář domácích se zcela nesmyslně šel věnovat diskuzi s rozhodčím a opustil svojí bránu, mohl Liberec poslat míč přímo do brány - 2:1. O tři minuty později chtěl Buld rozehrát roh na Martina, místo toho trefil Míňu a domácí navýšili na - 3:1. Poté jsme se odhodlali ke hře bez brankáře. Bohužel ani tentokrát se nám to moc nepovedlo a po zablokované střele Míni domácí minutu a půl před koncem navýšili na - 4:1. Osm vteřin před koncem utkání se po pěkné kombinaci a přihrávce od Ondry prosadil Pokémon, který stanovil konečné skóre na - 4:2.

Asi jsme si našli nový komplex a jmenuje se FC Santus Dobruška B. Zřejmě nás doběhla únava, ale ani to neomlouvá náš další hanebný výkon proti tomuto týmu. Jako dokreslení našeho zmaru slouží i to, že domácí měli již v 10. minutě druhé půle pět akumulovaných faulů a my jsme nebyli schopni je přinutit udělat další. Sezónu i přes tento nezdar hodnotíme velmi pozitivně.