Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Kouba Zdeněk

Diváci 6

Komentář: Do prvního jarního utkání jsme nastoupili oslabeni o Kubu a Libora, ale ani hosté nedorazili kompletní.

Od začátku utkání se hrál poměrně vyrovnaný zápas, ale nás míč neposlouchal častěji než hosty. V 5. minutě se prosadili hosté po nástřelu a teči patou těsně před Martinem - 0:1. My jsme odpověděli šancí, kterou jsme neproměnili. Hosté nám dali tvrdou lekci z produktivity a druhou šanci proměnili také - 0:2. Od této chvíle jsme byli lepším týmem, ale nebyli jsme schopni proměnit ani ty největší tutovky a takové jsme měli do konce první půle minimálně čtyři. Hosté nás téměř neohrožovali.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a hned v první minutě měl obrovskou šanci Buld, ale jeho pokus pravou nohou perfektně chytili brankář hostů. O minutu později měl snad ještě větší šanci Liberec, ale míč před odkrytou bránou ani netrefil. Ve 35. minutě vytvořil chybu Standa a hosté navýšili na - 0:3. O dvě minuty později špatně na půlce hřiště rozehrál Martin a hráč hostů ho loboval - 0:4.  Následně Liberec trefil tyč. Nešlo to. Pak jsme se konečně dočkali a po trochu krkolomné kombinaci se dostal míč od Járy na Zdendu, který bodlem prostřelil brankáře hostů - 1:4. Vlilo nám to krev do žil a hosté se chvilku klepali. 5 minut před koncem jsme však po druhé v utkání inkasovali z nástřelu a patičky před brankou - 1:5. V poslední minutě ještě zkazil rozehru Buld a hosté střelou přes celé hřiště pečetili výsledek na konečných - 1:6.

Dnes jsme nehráli úplně špatně, ale i kdybychom hráli do půlnoci stejně bychom toto utkání prohráli. Velké množství neproměněných šancí nás příliš psychicky sráželo. Příští týden to bude lepší.