Sestava Radoň Luboš - Hůlka Ondřej, Kotland Michael, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janko Pavel, Janský Libor, Novák Lukáš, Novák Martin

G Novák Martin 5, Novák Lukáš 3, Voltr Jaroslav 2, Hůlka Ondřej, Janský Libor

Diváci 2

Komentář:

K dnešnímu utkání nastoupilo béčko posíleno o Michaela a Járu z áčka. Domácí nastoupili nejprve se třemi hráči a po třech minutách jim dorazil poslední hráč.

Do utkání jsme vstoupili dobře. Ve 2. minutě přihrál Míňa Pokémonovi, který jako správný kapitán otevřel brankový účet tohoto utkání - 0:1. V 7. minutě přihrál Jára Martinovi, který na dvakrát překonal brankáře domácích a vstřelil svojí první branku v našem dresu - 0:2. O minutu později Martina vybídl ke skórování Michael a Martin střelou na zadní tyč upravil na - 0:3. Ve 12. minutě přihrál Ondra před prázdnou Liborovi, a ten potvrdil pozici nejlepšího střelce béčka - 0:4. Ve 20. minutě si tito dva pozice po pěkné kombinaci prohodili a Ondra opřel svojí střelu o tyčku - 0:5. Tímto stavem skončila první půle a k domácím to skóre bylo ještě milosrdné.

V druhé půli se pokračovalo v nastoleném trendu. Ve třetí minutě našel před prázdnou bránou Michael Martina, který se stal nejmladším střelcem hattricku v historii klubu - 0:6. Minutu později vyslal Pajas do brejku Martina s Michaelem jen na brankáře. Martin vzal vše na sebe a poslal míč po zemi k tyči - 0:7. V 10. minutě přihrál před prázdnou bránu Jára Pokémonovi, který neměl vyjímečně problém poslat míč do prázdné brány - 0:8. poté se dočkali i zaslouženého čestného úspěchu domácí, když branku nám vstřelil jejich nejlepší hráč - 1:8. My odpověděli akcí, kdy Michael přihrál Járovi, který si míč potáhl a přízemní střelou na zadní upravil na - 1:9. O minutu později přihrál Jára Pokémonovi na brankovou čáru, který dokončil hattrick a zaokrouhlil skóre na deset - 1:10. Pak si tito dva hráči role prohodili a Jára vstřelil svojí druhou branku v utkání - 1:11. Jára byl autorem i poslední brankové přihrávky na střelce tohot zápasu Martina - 1:12.

Domácí dnes byli opravdu slabým soupeřem, ale i oni nám mohli vstřelit více branek než jednu, konečně nás však podržel i Luobš v bráně. Dnes provedl historický zápis do statistik Martin ve čtrnácti letech zrušil naše všechny dosavadní rekordy. I pokémon střelecky nezahálel, ale s košem bude příští týden chodit zřejmě on. A to oba bratři ještě spoustu tutovek zazdili.