Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Moravec David, Novák Lukáš

G Kouba Zdeněk 5, Lukášek Miroslav 2, Jech Stanislav

ŽK

ČK

Diváci 0

Komentář: Do prvního jarního utkání jsme nastoupili se dvěma hráči na střídání. Hosté dorazili taktéž se dvěma hráči na střídání. Tak se ve velmi nevlídném počasí mohlo začít hrát.

Do zápasu lépe vstoupili hosté. A po zásluze šli do vedení. Hned ve 2. minutě nás krásně vykombinovali a střelou do prázdné brány skórovali - 0:1. Náš tým se do provozní teploty dostával mnohem pomaleji. Ve 12. minutě po dobrém pressingu získal David míč, přihrál Zdendovi, který vymetl šibenici hostující brány - 1:1. O tři minuty později Zdenda vystihl rozehru hostujícího brankáře a střelou na přední tyč převrátil vedení na naší stranu - 2:1. Hosté hned po rozehře dali přihrávku mimo naši zkoprnělou obranu, výsledkem byla situace dva na Martina a míč v naší síti - 2:2. Tímto stavem i přes šance na obou stranách skončila první půle.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe my. Ve 30. minutě přihrál Standa i přes faul Zdendovi, který  využil toho, že hosté přestali hrát a střelou na zadní tyč nám vrátil vedení - 3:2.O dvě minuty později se po roce Míňovi povedla lobovaná přihrávka, kterou doběhl Zdenda a lobem přes brankáře navýšil naše vedení na - 4:2. Poté se však hostům podařilo snížit na - 4:3. A aby toho nebylo málo o chvíli později se jim podařilo vyrovnat na - 4:4. Ve 41. minutě se k odraženému míči dostal Míňa střelou bodlem do středu brány po zemi nám vrátil vedení - 5:4. Hostům se i na tuto branku podařilo zareagovat a po naší hrubé chybě při rozehrávce srovnali stav na - 5:5. O minutu později přihrál Zdenda Standovi, který střelou  z velké dálky pod břevno nachytal brankáře hostů v nedbalkách - 6:5. Šest minut před koncem utkání vyslal Pokémon do brejku Zdendu, který s dnešní formou neměl problém poslat míč na zadní tyč - 7:5. Hosté reagovali oddechovým časem a po něm začali hrát bez brankáře. Naši hráči však soustředně bránili. Navíc minutu před koncem získal míč Míňa a střelou přes celé hřiště upravil na - 8:5. V poslední minutě ještě hosté předvedli nástřel před naší bránu, který Standa netrefil a Martin podcenil, takže míč skončil v naší bráně - 8:6. Tímto výsledkem skončilo i celé utkání.

Dnešní vítězství je hodně zapříčiněno famózní formou Zdendy, který to dnes zvládl vepředu uhrát takřka sám. Obrana i brankář dnes podali také slušný výkon. Naši zbylí útočníci nebyli úplně připraveni a koncentrováni na utkání, ale to již není podstatné. Počítají se tři body.