logo

FC Blešno B - Hurican/Bruggy 1 : 4

Datum 14.11.2021, 10:00

Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav - Hříbal Vojtěch, Janský Libor, Novák Lukáš

G Hůlka Ondřej

ŽK

ČK

Diváci 0

Komentář:

Na poslední zápas béčka v podzimní části soutěže jsmedorazili s opravdu velkou časovou rezervou, protože jsme byli vystaveniv omyl (díky Bulde) a namísto v 9 h jsme hráli až v 10. Původněměla být střídačka hojně obsazená soudě dle nominace na zápas, ale nakonec 3hráči nedorazili, a tak jsme museli zápas odehrát pouze s jedním nastřídání. Soupeř na tom byl stejně.

Hra byla od začátku vyrovnaná, kdy se oba týmy rovnoměrněstřídaly v držení míče. Jako první jsme se prosadili my, Libor na sebenatáhl dva hráče a „ulicí“ přihrál před bránu Ondrovi, který zády k bráněproměnil svoji příležitost patičkou – 1:0. Poté se do hry dostal vícesoupeř a i díky tečím a našemu nedůrazu stihl do poločasu dvěma góly otočitvývoj zápasu – 1:2. My jsme pak ještě měli 2 dvě kloudné střely, ale anijedna neměla potřebné parametry.

Druhá půle byla vlažná od obou týmů. Hrálo se především vestředu pole bez nějakých větších šancí. Asi v 15. minutě druhého poločasuse soupeři přece jen podařilo vstřelit šťastný gól – 1:3. 5 minut dokonce utkání si soupeř vzal oddechový čas během kterého jsme se rozhodli zkusitjinou taktiku, kdy do brány šel Vojta my hráli s vytaženým brankářem.Tento tah nám však nepřinesl kýžené ovoce, naopak se při jedné naší špatnérozehře dostal k míči protihráč a do prázdné brány stanovil konečné skóre 1:4.